Коли було створено перший глобус?

глобус

глобусПерший глобус створив видатний німецький мандрівник і географ на ім’я Мартін Бехайм. Роки життя винахідника 1459-1507. Саме цим відкриттям найбільше прославився німецький вчений.

Вже у 1492 році німецький винахідник створив першу модель глобусу під назвою «Яблуко Землі». Діаметр цієї кулі був цілих 54 сантиметри. Тогочасний глобус відображав всі тогочасні уявлення про світ (всі відомі материки до відкриття Нового Світу). На цьому глобусі повністю відсутня будь яка земля між Європою та островами Азії, але є дуже багато легендарних островів.

Серед таких островів можна відмітити Бразіл, котрий ніколи не оминали брістольські купці починаючи з XV століття, острів Святого Брандана, вважалося, що цей острів відкрив святий ще у 578 році (хоча насправді його шукали до 1721 року і так і не знайшли) та острів Антилії, котрий за легендою відвідав ще у 734 році архієпископ з міста Опорто.

На сьогоднішній день глобус німецького вченого і мандрівника зберігається у німецькому музеї, котрий знаходиться у місті Ньрнберг. Зараз глобус представляє виключно історичну та географічну цінність.

P.S. На сайте Univerlife.com найдете рефераты и события университетской жизни, а также все ВУЗы Украины собранные в удобных список по областям или направлениям – можно подобрать или найти свой универ.