Створення першого блоґу

Створення блоґу

Створення блоґуСьогодні ми поговоримо про створення вашого першого блоґу, спробуємо передбачити проблеми, з якими ви можете зустрітися, можливі шляхи їхнього вирішення. Можно, в принципі пошукати у гуглі щось на зразок запиту создание сайтов одесса та замовити розробку проекту у веб-студії але краще все ж цим питанням зайнятися особисто.

Насамперед, при створенні свого блоґу ви повинні визначитися із тематикою. Так, блоґ — це свого роду ваш персональний щоденник, але найбільше цінуються записи не про ваше особисте життя, а про знання у певній галузі. Не потрібно звертати увагу на популярність вибраної тематики, головне, щоб представлена вами інформація була цікавою та корисною для читачів.

Не менш важливим є вибір платформи для написання ваших блоґо-записів. Інтернет-щоденник може бути як на окремому хостингу, так і на спеціальних ресурсах, на зразок Живого Журналу. В першому випадку ви отримуєте повноцінний персональний сайт, з яким ладні робити що заманеться, в тому числі монетизовувати, в другому — менше можливостей, але більше соціальних зв’язків.

Для тих, хто обрав розміщення блоґу на спеціальних ресурсах, радимо добре ознайомитися із доступними налаштуваннями вашого профілю, максимально можливо видозмінити свій блоґ. Це підвищить ймовірність того, що користувачі, “проходячи мимо”, залишаться там надовго. Також корисно побродити по подібних блоґах, залишити коментарі, таким чином звернути на себе увагу.

Обравши самостійних блоґ, вам прийдеться зіштовхнутися з питаннями вибору хостингу та домену. Тут поради прості: на потрібно вестися на “халяву”, краще купити мінімальні хостинг-пакети, яких з лихвою вистачить для ведення власного блоґу. Домени краще обирати, відповідно до мови вашого щоденника. Успіху, у цій цікавій справі.