Створення інтернету: де, коли і як?

інтернет

інтернетПробатьком всесвітньої павутини вважають ARPA – Агентство дослідницьких передових проектів при мін. оборони у США. Вже потім воно стало носити назву DARPA. Мережа ARPANET була створена саме під його егідою. Ще до кінця 1969 року з’явилась перша компьтерна мережа у вигляді з’єднання комп’ютерів у чотирьох університетах.

До 1972 року число з’єднань потроху зростало, та була створена програма обміну електронною поштою. Слово Інтернет з’явилось у середині 70-х років, коли нові стандарти передачі даних дозволили об’єднати довільні комп’ютерні архітектури. Розділення мережі на війскову та освітню стало можливим у 1983 році.

Створивши мережу швидкісних магістральних каналів, NSF виділяв кошти на поширення Інтернету серед американськух вузів, але при цьому держав курс на подальшу незалежність мережі від держави. Служба WWW стала початком нового розквіту Інтернету у 1992 році, такого, який ми з вами знаємо по нині.

P.S. Что не говорите, а в Англии представлена очень крутая и модная одежда, магазин ASOS в Великобритании – один из магазинов, где вы можете заказать доставку товара в Россию и Украину – подробности на нашем форуме.