Історія створення жіночого бюстгальтера

бюстгальтер

бюстгальтерСучасна жінка не може уявити свого життя без такої дрібнички у її гардеробі, як звичайний бюстгальтер. Однак він має дуже цікаву і давню історію створення. Для того, щоб пізнати її, нам потрібно повернутися у часи Стародавнього Світу.

Вчені вважають, що у таких країнах як стародавня Греція, Рим та Єгипет, жінки вперше почали носити предмет гардеробу, котрий став праотцем сучасного бюстгальтера. Проте точної дати не може назвати жоден вчений. Саме тому офіційна дата створення бюстгальтера не таке давня, як вважають вчені. А саме 3 вересня 1914 року американська жінка на ім’я Мері Фелпс Джекобс отримала патент на бюстгальтер. Пізніше вона навіть заснувала свою власну торгову марку під назвою «Caresse Crosby».

Проте як стародавні, так і сучасні бюстгальтери виконують одну й ту саму функцію – підтримують жіночі груди знизу. Та на сьогоднішній день жінки використовують бюстгальтер не тільки як функціональний предмет гардеробу. В сучасному світі бюстгальтер може підкреслити фігуру жінки, зробити груди більш пишними чи просто бути гарним аксесуаром одягу.

P.S. Покупать через интернет только выгодно но и удобно, наш книжный интернет магазин предлагает оформить заказ и получить его достаточно быстро с доставкой по Украине.