Поради зі створення бізнесу

створення бізнесу

створення бізнесуБізнес: як його заснувати? Важке питання, що задається усіма непідготовленими підприємцями. На це питання є досить багато несхожих відповідей. У статті я спробую розібрати золоті правила організації успішного бізнесу.

Правило перше, яке вам необхідно усвідомити: “Посеред бізнесу і багатства не стоїть знак рівності”!. Є сувора статистика, що говорить, що 2/3 фірм закривається в перший рік роботи, в другий рік діяльності закриються ще 2/3 організацій, іншими словами, вірогідність уціліти є тільки у 10% підприємств. Безумовно, є фірми, що відкрилися, щоб відразу ж закритися. Згідно з іншою статистикою, поки відшукаєте прибуткову справу, доведеться спіткнутися близько 5-7 разів, отже ви зобов’язані бути підготовлені до численних поразок. Найбільш вигідні проекти завжди пов’язані з колосальними складнощами. Що підтверджує наступне правило: “Особиста діяльність – завжди великі труднощі, проте, зовсім не завжди очікуваний тріумф”!.

Якщо написане вас не злякало, і ви читаєте статтю далі, то варто визначитися з діяльністю. Первинне у будь-якому бізнес-проекті – варта уваги ідея. Ясно, що можна відкрити кіоск і приторговувати, як десятки інших, сигаретами і квітами. Проте, так потрібного результату не досягти. У бізнесі не можна повзти ззаду! Якщо ви відкрили інновації, які допоможуть запрацювати, – не роздумуючи хапайтеся за них. Досліджуйте ідею! Іноді інновацією здатне виступати те, що в інших регіонах тривалий час має попит. Засвойте! Можливо вам буде корисно відвідати семінари по бізнесу seminar.chin-ru.com по тим чи іншим темам, що вас цікавлять.

Практично усе нове – це добре забуте минуле (або ж малознайоме). Пізнавайте діяльність в інших країнах, максимальну увагу звертайте на те, чого в регіоні ще немає. Так навіть вигідніше, оскільки бізнес-проект вже довів власне право працювати. Не можна сунутися у бізнес, якщо не виявили цікавий бізнес-проект – агресивні конкуренти вас швидко задушать. Третє правило, яке треба запам’ятати : “Прибутковий бізнес – завжди нововведення”!.

Існує припущення, що для власної справи потрібний великий початковий капітал – це зовсім не так. Якщо ви хочете побудувати ресторан – то так, засоби згодяться великі. Хоча ресторан відкривати не обов’язково. Велика частина визнаних підприємств розпочинало з копійок. Приклад: Coca – Cola, Google, Kodak і багато інших. Якщо ви створюєте правильну справу, то вона досить швидко почне забезпечувати себе саме. Ваше головне завдання – протриматися маленький проміжок часу: два-три місяці. Через квартал буде ясно, чи треба продовжувати цю діяльність, або її потрібно прикрити.

Правило четверте: “Для стартової справи згодиться – максимум старань, мінімум фінансів”! Якщо обставини склалися так, що гроші вам знадобилися – попросіть у знайомих, товаришів або запропонуєте їм спільну діяльність. Якщо добути гроші не виходить, проте, ви вважаєте, що задумка унікальна, то позичте їх у банку. Кредит треба вибирати відповідний, щоб оплачувати не щомісячно, а у кінці терміну. Ці кредити є, хоча отримати їх непросто, розпитаєте у фахівців.

Можна отримати федеральний транш, для чого необхідно розробити добрий бізнес-план. Крім того, з бізнес-ідеєю можна відвідати багатого бізнесменів, проте, ідею можуть вкрасти – я говорив про ризики. Правило п’яте: “Якщо засоби на справу потрібні – вони неодмінно з’являться”! Озвучені правила повинні допомогти зрозуміти чи потрібно вам відкривати особисту діяльність.