«СтудМіс»: нарешті в Києві!

СтудМіс Київ 2013

20 квітня 2013 на сцені концерт-холу Crystal Hall відбудеться феєричний молодіжний конкурс – “СтудМіс Київ 2013”. Учасниці цього дійства – дівчата, відібрані серед переможниць конкурсів краси у київських ВНЗ. Вже третій рік поспіль найкращі зі студенток Києва сходяться у шаленій сутичці за звання “СтудМіс Києва» і право гідно представити своє місто на Всеукраїнському конкурсі краси, розуму і таланту “СтудМіс Україна”.

СтудМіс Київ 2013

Цього року в шоу візьмуть участь 14 дівчат і на цей раз “СтудМіс Київ» буде проведена у форматі HOLLYWOOD. Ведучими цього запального шоу будуть Олександр Скічко (Новий канал) і Даша Душа (радіоведуча DJFM). Відкривається конкурс дефіле дівчат, одягнених у стилі casual.

Пікантність конкурсу “СтудМіс Київ» полягає не в тому, що серед гостей події будуть Іван Сафаров та Дмитро Скалозубов, а також Sender та дівчата з групи «Ділайс». І навіть не в тому, що в якості фінальної ноти шоу учасниці продефілюють у вечірніх дизайнерських сукнях від самої Марини Шелюдько, дизайнера-учасниці UFW. Родзинкою події є те, що вона не є типовим конкурсом краси. Тут для перемоги учасницям знадобиться володіти не тільки шикарною зовнішністю, але ще й певним яскравим талантом і вбивче гострим розумом. А отже, конкурс буде втричі більш захоплюючим.