Студія бізнесу від ФРІ

студія бізнесуМаєш бажання розпочати свою справу, але в голові крутяться два питання: ЩО і ЯК?

«Студія бізнесу» від ФРІ допоможе підприємцям-початківцям розібратися з усіма тонкощами такої штуки як «стартап», адже мати ідею (хай навіть і геніальну!) недостатньо, аби почати на ній заробляти живі гроші. Надзвичайно важливим є процес реалізації цієї ідеї та інструменти, які перетворять абстрактну думку на матеріальне благо.

За один місяць ти від А до Я пропишеш свій бізнес-проект під керівництвом Петра Тесновського – голови Клубу підприємців Донбаса, маркетолога та успішного бізнесмена. Будь готовий: для здійснення мрії доведеться плідно попрацювати, адже ти не просто відвідаєш пару теоретичних лекцій, а РОЗРОБИШ ВСЕ: від бізнес-плану до маркетингової стратегії. Наприкінці курсу найкращі проекти будуть представлені на інвест-форумі та матимуть змогу отримати фінансування від спонсорів.

Заняття починаються 5 жовтня і відбуватимуться тричі на тиждень: у вівторок і четвер з 19:00 до 21:00, в неділю з 11:00 до 18:00. Вартість курсу становить 250 грн. Кількість місць обмежена.

Для участі у відборі потрібно заповнити анкету і написати мотиваційний лист об’ємом до 300 слів. Анкету та деталі реєстрації шукайте за посиланням: http://goo.gl/mPTBEF. Реєстрація триває до 29 вересня!

Всі деталі тут:

http://vk.com/studiya_biznesu
https://www.facebook.com/events/702747286483177