У Тернополі визначено переможців проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2014”

стажування _зобр

18 березня в Тернопільській обласній раді було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2014”, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві із громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.

За результатами співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах  Тернопільської обласної ради.

Впродовж  грудня  2013 – лютого 2014 року було подано 22 анкети від студентів вищих навчальних закладів м. Тернополя для участі у першому етапі проекту, який передбачає проведення співбесіди із кандидатами. Для  її проведення було залучено представників  структурних підрозділів Тернопільської обласної ради. За підсумками співбесіди було відібрано 8 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради з 18 березня по 30 червня 2014 року по 4 години в день в після навчальний час.

Ось імена студентів, які за результатами співбесіди будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської обласної ради:

Назва структурного підрозділу Прізвище, ім’я інтернів (студентів), які проходять стажування, ВНЗ у якому навчаються
Відділ аналізу обласних програм та бюджету Бакан Аліна  (ТНТУ)
Відділ зовнішніх зв’язків та промоції Било Олена (ТНПУ)
Організаційний відділ Бучинська Вікторія (ТНПУ)
Відділ прес-служби Коломієць Мар’яна (ТНПУ)
Відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Копищинська Ольга  (ТНЕУ)
Відділ діловодства та контролю Солодюк Яна  (ТІСІТ)Фаленда Світлана  (УАД)
Фінансово – господарський відділ Чорна Юлія  (ТНЕУ)

  

Нагадаємо, що успішністю реалізації проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”, який з 2009 року щорічно проходить  в Тернополі  є те, що випускники проекту є працівниками органів місцевого самоврядування, державними службовцями органів виконавчої влади, працівниками інших державних установ, помічниками депутатів Верховної Ради України та місцевих рад. 

Як зазначив координатор проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування» в Тернопільській області,голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: “ У зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в Україні, цього року було подано дещо меншу кількість анкет, ніж у попередні роки. Однак це не вплинуло  на загальний рівень підготовки аплікантів, їх мотивацію щодо проходження стажування в органах місцевого самоврядування.