«Studarea» – перший в Україні сервіс для замовників та виконавців наукових робіт

Studarea сервіс

Studarea сервіс16 лютого 2012 року розпочав роботу «Studarea» – перший в Україні веб-сервіс, що дозволяє знаходити спеціалістів з конкретних дисциплін для написання рефератів, курсових та дипломних робіт, розв’язання складних задач,  отримання швидкої допомоги на контрольній роботі чи іспиті, або виконувати наукові роботи за грошову винагороду.

Як працює сервіс «Studarea»:

Замовники публікують замовлення на виконання роботи будь-якого виду, вказуючи основну інформацію про роботу, визначивши бюджет і термін виконання та обирають виконавця.

Виконавці знаходять завдання, яке мають здатність та бажання виконати, подають заявки на виконання та отримують замовлення. Це можливість отримати грошову винагороду, користуючись власними знаннями.

Studarea сервіс

Особливості сервісу:

  •  Безпосереднє спілкування замовника та виконавця протягом всього періоду виконання роботи;
  •  Система оцінок за співпрацю допоможе замовнику визначитись із найкращим кандидатом на виконання роботи;
  •  ТОП-20 – перелік кращих виконавців наукових робіт, до яких найчастіше звертаються замовники;
  •  «ТОП-статус» – послуга для виконавців, яка дає можливість рекламувати себе на сайті;
  •  «Особливе замовлення» – послуга для замовників, яка допоможе привернути увагу до замовлення максимальної кількості виконавців.

На базі сервіса створено магазин унікальних готових наукових робіт. Користувачам пропонується виставити роботи на продаж, або придбати будь-яку із вже опублікованих. Перед публікацією в магазині кожна робота перевіряється, що дає гарантію її унікальності.

Сайт: http://studarea.in.ua/
Офіційна група ВК: http://vk.com/studarea/
support@studarea.in.ua – служба підтримки користувачів.