Страхування при оренді

оренда

орендаНа сьогодні оренда житла не є безпечним видом вкладення грошових коштів і дуже часто можна попастися на вудку шахраїв, або ще гірше просто орендувати технічно аварійне приміщення. Щоб якось себе узабезпечити і також мінімалізувати ризик від вкладених грошей в “не той тип нерухомості” треба застрахувати своє житло.

Цей хід досить сучасний в нашій країні і став активно використовуватися тільки близько декількох років тому, хоча в Європі це використовується досить часто і практично є невід’ємною частиною оформлення домовленості при купівлі-продажі і також оренді.

Суть страхування полягає в тому, що людина, що бере в оренду житло може отримати гарантії грошових виплат, що покривають будь-які проблеми. Адже оренда житла ніколи не була повністю безпечним виходом з проблеми з квартирою. Наприклад, велика вірогідність того, що когось можуть підселити до людини або також може підвищитися вартість оренди. Від цих випадків теж існує спеціальний вид страхування.

Для підвищення гарантії при страхуванні багато юристів і досвідчені агенти рекомендують внести початковий страховий внесок, це не лише як елемент ділової культури, але також і ознака того, що оренда житла є важливою частиною в житті клієнта і він відноситься до цього з усім розумінням і знанням справи.

Власник квартири, коли віддає ключі від квартири орендареві, практично наділяє його правами на своє майно і тим самим підвищує риски і можливість власних матеріальних витрат.  Тому ті  гроші, які орендар закладе за квартиру по суті будуть, в першу чергу, гарантією для  власника майна, що навіть у разі яких те непередбачених ситуацій, все буде добре.

Багато власників квартир або іншої нерухомості рахують страховий кредит як варіант першої мінімальної  гарантії дбайливого і акуратного поводження з нерухомістю, яку людина отримує на тимчасове користування.
Звичайно, можна обійтися і без страхування при оренді, але тим самим як хазяїн так і орендар направляють себе на риски і неприємності у разі непередбачених ситуацій, які можуть значно пошкодити майно і саму квартиру.

Для того, щоб оформити страховий поліс, треба оформити наступні моменти у згоді із страховим агентом або досвідченим юристом:

– огляд і характеристика майна, що буде застраховано;
– перелік випадків для страхування;
– страхова сума договору;
– термін дії документів.

P.S. Вообще, наличие разных официальных документов (договоров) – это прихоть, а необходимость. В частности для посуточной аренды это могут быть отчетные документы а для длительной – страховка и договор. Арендатор, который может все это предоставить, вызывает у людей больше доверия.