Терапевтична стоматологія та відбілювання

відбілювання зубів

відбілювання зубівНа сьогоднішній день перша і найнебезпечніша причина руйнування як молочних, так і основних зубів – карієс. Він може бути викликаний різними причинами, як зовнішніми, так і особливостями певного організму. На поширення карієсу і безпосередньо на його освіту впливає також імунітет людини, особливості кислого середовища і т.п.

Саме через процес захворювання карієсом, а також по ряду інших причин, серед яких може бути і фактор підвищеного стирання зуба, злами і інше, пломбування є основним процесом, який проводиться в будь-якій стоматологічній клініці. Якщо своєчасно не звертатися до стоматолога протягом року, можна пропустити стадію активного розмноження карієсу і вже лікування треба буде проводити не осередкове, а суцільне. В результаті такого процесу може розвиватися пульпіт – сильне ураження м’якої тканини, запалення області внаслідок тривалої запущеної форми карієсу.

При вилікуванні пульпіту зуба потрібно своєчасна діагностика протягом року, при якій проводяться рентгенівські знімки ураженої області і визначаться її стан. При якісному проведенні лікування і сприятливого розвитку подальших подій можна буде провести і відбілювання зубів після лікування, так як після множинного карієсу зуби будуть знаходитися не в кращому своєму вигляді. Взагалі існують навіть спеціальні засоби для йього наприклад almea xsmile що дозволяє виконувати відбілювання вдома.

Комплексна процедура лікування є досить довгою і може становити від кількох днів, до декількох місяців, в залежності від специфіки організму і занедбаності захворювання. При раніше лікованих каналах зубів може, як наслідок, з’являтися періодонтит – запалення м’яких тканин неподалік від верхньої точки коренів зуба. Найчастіше причиною виникнення періодонтиту є не неправильне лікування і погане пломбування каналу, а саме слабкі імунні сили організму, які сприяють поширенню інфекції. Саме тому захворювання може носити хронічний характер і вимагає не тільки повторного лікування, але і комплексних періодичних заходів з діагностики та лікування.

За статистикою, пломбування каналів є на сьогоднішній день одним із самих популярних видів стоматологічних послуг, що свідчить про несвоєчасне лікуванні ротової порожнини. Також варто відзначити, що пломбування каналів є одним з найдорожчих процесів, так як відноситься до високоточних робіт, при яких в більшості випадків робота виконується із застосуванням клінічного мікроскопа.