Столиця запрошує на екскурсію у Лавру

Кожен киянин і гість столиці має хоча б раз у своєму житті відвідати Києво-Печерську Лавру. Вона є не тільки видатною пам’яткою християнства, але і красивим архітектурним об’єктом. Дана екскурсія хороша в будь-який час року, відповідно, проводиться цілий рік.
Відвідати святиню можна як самостійно, так і скориставшись послугами екскурсійного бюро, одним з яких є “Разом по Києву”. Екскурсія в Лавру дуже цікава, а так само інформативна. Розповімо докладніше, що вам належить відвідати.

Історія оповідає від тому, що засновники монастиря жили в земляних поглибленнях. Тепер на цій території знаходяться Дальні і Ближні печери. Саме тому, часто екскурсія починається з нижньої частини Лаври. В даний час, крім печер там функціонує чоловічий монастир і живуть монахи. В ході екскурсії ви відвідаєте підземні церкви та келії, а так само дізнаєтеся безліч фактів про життя Святих і Преподобних старців. Тих, хто боїться спускатися в підземелля, можемо запевнити в тому, що в цих печерах заблукати неможливо.

На окрему увагу заслуговує крита галерея, яка з’єднує Ближні та Дальні печери. Мало хто знає, що нижня територія Лаври не закінчується одними лише печерами. Її продовженням є красивий розарій, звідки відкривається вид на каплицю і животворящий джерело. Екскурсія по верхній території Лаври не менше цікава. Ви зможете багато дізнатися про головне її храмі – Успенському соборі, про головну Лаврської дзвіниці, яка урочисто височіє над іншими будівлями архітектурного ансамблю. Бажають помилуватися панорамою міста зможуть піднятися на вершину дзвіниці, що безсумнівно залишить найприємніші враження. Крім того, на території Лаври функціонує велика кількість музеїв і церковних лавок. Таким чином, повна програма може бути розрахована на цілий день.

Безумовно, подорож по території Києво-Печерської Лаври можна здійснити самостійно, але ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів від екскурсійного бюро “Разом по Києву”. Замовивши екскурсію у нас ви отримаєте:
– Якісну індивідуальну або групову екскурсію;
– Можливість підібрати гіда, що говорить російською, українською, англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, чеською, турецькою та навіть китайською мовами;
– Комфортабельний трансфер на різну кількість людей;
– При екскурсіях повного для групи організовується комплексний обід, який допоможе заповнити сили.

Завдяки нашим екскурсоводам Київ і його визначні пам’ятки, в тому числі і Лавра, відкриються зовсім з іншого, невідомої сторони. Лавра – це один з найцікавіших і древніх заповідників, які знаходяться на території міста.
Дана екскурсія буде цікава як для звичайних туристів, так і для віруючих людей, паломників, які прагнуть до самовдосконалення і духовного розвитку.

Джерело: http://vmeste-po-kievu.com.ua/individualnye-ekskursii-po-kievu/11-kievo-pecherskaya-lavra-s-posescheniem-pescher.html