Як оформити стіни в дитячій кімнаті

stickerbombing

stickerbombingСтіни є основою кімнати, а значить правильне їх оформлення – це мало не найголовніше в створенні інтер’єру  і затишку. Від того, яким матеріалом, в якій колірній гаммі вони будуть виконані,  залежатиме безпосередньо характер цієї кімнати. Вона може бути приємною, доброзичливою, легкою або відразливою, такою, що лякає, давить. І це дуже важливо, оскільки від цього залежить формування характеру і темпераменту вашого малюка.

Отже з чого треба почати.

Передусім, дивимося на вік дитини. Якщо ваш малюк являється грудничком, то в цьому віці дуже важливо розвивати концентрацію уваги, для цього треба прикрасити стіни яскравими зображеннями тварин і кольорів. Але не варто сильно захоплюватися, а то надмірна кількість яскравих предметів може спровокувати нервові розлади.

Коли малюк трохи підросте і зможе розрізняти і упізнавати оточення, а також навколишній світ, можна буде розмістити фотографії членів сім’ї, ну і ясніші картинки природи, тваринного світу.

Далі ж найцікавіше, в період творчої активності маленького пустуна, у нього з’явитися непереборне бажання малювати, причому саме на стінах. Для таких підступних планів, ви можете виділити спеціальну ділянку стіни, там де малюкові найзручніше займатиметься творчістю, її слід вирівняти, загрунтувати і пофарбувати матовою фарбою. Такий варіант вирішення можливої проблеми збереже вам нерви і не подавить творчі почини вашого маленького генія.

Так само, дуже важливим критерієм при оформленні стін кімнатки, являється саме колірна тематика. Вона не має бути дуже яскравою і агресивною. У ній повинні переважати теплі, радісні і заспокійливі тони. Такими можуть бути: ясно зелений, персиковий, ніжний рожевий, теплий жовтий і інші кольори ненав’язливого характеру. Бажано вибирати однотонні шпалери. Це дасть вам можливість самим вибирати об’єкти на які ваш малюк концентруватиме свою увагу, а також регулювати їх залежно від віку.

Під час декору стін можна не обмежувати свої дизайнерські здібності. Тут досить актуально використати наклейки-стікери, вони легко клеяться і не псують шпалери при їх знятті. Ними ви можете зафіксувати картинки з тваринами або буквами, відмежувавши тим самим зону відпочинку і навчання.  Взагалі обклейка стікерами називається stickerbombing і частіше використовується при тюнінгу автомобілів.

Також, завдяки ним можна фіксувати малюнки або різні вироби зроблені його руками, а коли малюк підросте він зможе робити різні колажі на тему, що цікавить його, прямо на стіні. Для таких цілей можна використати також двосторонній скотч, або односторонній кольоровий.

Загалом для оформлення дитячої кімнати існує безмежна безліч різних варіантів. Це залежить від фінансових коштів, вашої фантазії, а головне від схильностей вашого наступника. Не забувайте про його індивідуальність, щоб не зламати його як індивідуальність.