Простий письмовий стіл і стілець для школяра

Простий письмовий стіл

Простий письмовий стілДля виготовлення столу вам необхідно мати дошки, товщина яких 25, 20 и 10мм, шматки фанери товщиною 6 і 3 мм, болти М6#60, шурупи, дві сталеві накладки товщиною 2 мм, шість болтів для кріплення спинки стільця і сталеву трубу або пруток із зовнішнім діаметром 8 мм. 

Робота розпочинається з виготовлення основи для столу і стільця. За потрібними нам розмірами заготовляємо деталі. Спочатку просвердлюємо отвори під болти діаметром 6,1 мм. Але спочатку все ще раз ретельно розмірюємо. Пропили ретельно обробляємо напильником. Деталі між собою скріплюємо казеїновим клеєм. Таким способом виготовляємо бокові частини стільця і столу, його кришку, сидіння і спинку стільця.

Всі деталі обробляємо наждаковою шкуркою і покриваємо трьома шарами меблевого лаку. Поки лак сохне, виготовимо скоби. Вони додадуть конструкціям необхідну жорсткість – дозолять регулювати їх потрібну висоту, а також кут нахилу стільниці. Скоби виготовляємо із металевого прутка діаметром 8 мм і довжиною 1450 мм. На кінцях скоб приварюємо болти М8#60.

Таким ж способом виготовляємо прямокутну рамку для стільця. Але потрібно врахувати те, що їхні кінці між собою повинні бути з’єднані за допомогою металевої втулки.

Тепер почнемо збирати стіл. Скріплюємо болтами основу і бокові частини з кришкою стола( їх ще можна скріпити довгими шурупами на клеї). Усі з’єднання повинні легко рухатися.  Але перед тим, як установлювати скоби на місце, їх кінці трохи розведіть в боки. Нічим особливим не відрізняється і збірка стільця. Спинку стільця з’єднуємо з сидінням за допомогою сталевих накладок і заклепок.

P.S. Гидроаккумуляторы используют для накопления энергии, они бывают разными по характеристикам. На сайте http://ukspar.com/membrannie-gidroakkumuliruyushie-baki-dlya-sistem-vodosnabjeniya-i-otopleniya.html найдете информацию о всех видах гидроаккумуляторов, а также сферах применения.