Стельові софіти в інтер’єрі

Стельові софіти

Стельові софітиСофіти користуються великою популярністю, оскільки багато хто віддає перевагу їм замість масивних люстр, які висять посередині приміщення. Не так давно існувала думка, що стельовий софіт може ідеально виглядати лише в сучасному інтер’єрі. Це відповідало дійсності, оскільки цей вид світильників не мав багатого асортименту, а мав лаконічні і строгі форми. Його корпус робився тільки з металу, що істотно звужувало область його використання.

Тепер ситуація помінялася: Ви можете підібрати світильник, який гармоніюватиме з будь-яким із стилів. Софіти мають різну форму, колір і розмір.

Стельові софіти діляться на:

  • Сучасні світильники в корпусах з міді з наявністю скла і без нього.
  • Невеликі люстри, що мають кришталеві підвіски.
  • Невеликі прожектори.
  • Різні дитячі софіти у вигляді бджілок, м’ячів, літаків та ін.
  • Софіти, що мають корпус у вигляді ліпних розеток і багатьох інших незвичайних виробів.

Тому у будь-якому приміщенні і інтер’єрі стельові софіти ідеально виглядатимуть і як спрямовані джерела освітлення, і як декоративні елементи. Замовити їх можна через інтернет – на сайте представлені різні варіанти світильників.

Стельові софіти на кухні

Вбудовані точкові світильники дають безперечно спрямоване освітлення, а поворотні софіти-споти освітлюють певну зону, яка потребує цього. А якщо їх встановлено декілька, то ніякі інші світильники можуть бути не потрібні, що важливо для невеликих кухонь.

Стельові софіти у вітальні

У їдальні, вітальні і інших загальних приміщеннях стельові софіти частенько використовують як додаткове освітлення.

Встановивши їх по периметру, можна зорово зробити простір ширше, а якщо зробити установку світильників в один ряд упродовж довгої стіни, то приміщення виглядатиме менш вузьким.

Стельові софіти в дитячій кімнаті

У дитячій кімнаті важливе значення має використання спрямованого освітлення незалежно від того, скільки років дитині.

Якщо йдеться про малюка, який в основному знаходиться в ліжечку лежачи і дивиться в стелю, то стельові софіти повинні виглядати красиво і яскраво, але освітлення не повинне дратувати і бути дуже яскравим. Якщо ми говоримо про дитину шкільного віку, то йому слід створити правильне освітлення ігрової і робочої зони.

Ці світильники зроблять дитячу кімнату казковою. Можна встановити стельові софіти, як завгодно, створюючи зоряне небо або доріжку в чарівну печеру.

Стельові софіти у ванній кімнаті

Ванна кімната – це приміщення, що має підвищений рівень вологості, тому світильники тут повинні мати корпус, що не пропускає вологу. У ванній кімнаті дві зони потребують спрямованого освітлення – це дзеркало і душ або ванна.