Зона інтересів веб-дизайнера: новини, статті, журнал для вебмайстрів

веб-дизайнерБурхливий розвиток нової моделі економічного розвитку суспільства вже давно відкинув будь-які сумніви щодо важливості та корисності цілої серії нових професій. І спеціалізація вебмайстра в даному списку також присутня. Дійсно, якщо років 10-12 тому казати про попит на професіоналів в області дизайну сайтів було не до речі, то сьогодні представники цієї індустрії фактично зрівнялись в перспективах майбутнього кар’єрного росту з тими ж юристами, менеджерами тощо.

Але не всі сьогоднішні веб-розробники правильно розуміють вимоги й умови, що визначають рівень їхнього професіоналізму. Насправді, спеціаліст – це не лише випускник відповідного факультету ВУЗу (або курсів), така людина – скоріше теоретик. А щоб перейти в розряд практиків, йому треба і новини для веб-дизайнерів постійно вивчати, і статті від його досвідчених колег читати, та досліджувати інші матеріалі стосовно його сфери роботи. Нащо? Причин тому можна вказати достатньо.

  • Ті ж новини в спеціалізованих виданнях – корисна інформація для подальшого професійного розвитку. Нащо повторювати помилки попередників, якщо їх можна обійти, витрачаючи на вивчення накопиченого досвіду не більш пари годин на день? А винаходити способи підвищення якості своєї роботи, що вже були відкриті в минулому році, кому цікаво?
  • Пошук заказів також стане легше за допомогою спеціалізованого журналу.
  • А статті по веб-дизайну авторства заслужених працівників цього ринку – реальна можливість упорядкувати використовуваний список інструментів для розробки ефективних проектів.
  • В веб-дизайні прогрес відрізняється темпами динаміки, не меншими, ніж в сфері IT, або машинобудування. Це обов’язок будь-якого спеціаліста – бути, що називається, на найвищій хвилі в океані нових відкриттів.

Зрозуміло, дана вимога (вивчати нову інформацію про власну сферу діяльності) – не гарантія успіху. Майстерність, відповідальність, порядність у стосунках з клієнтом також дуже важливі. Окрім того, навіть найповажніше видання навряд чи зможе замінити 5 років навчання в ВУЗі. Втім, професійний журнал для вебмайстрів і не представляє себе як заміну теоретичної програми.

Скоріш це канал для спілкування з колегами, клієнтами, роботодавцями. А також – корисна база для новачка, що мріє вирости до дійсного, визнаного, успішного спеціаліста. Зростати, до речі, повинен кожен, незважаючи на висоту того рівня, до якого він сам себе відносить. Тому що професіонал, який зупинився у власному розвитку (в професійному плані) – це фактично майстер, що відійшов від справ.