Знайти якісні реферати з предмету Фітоценологія дуже легко

ФітоценологіяВ українській ботанічній науці до останнього часу не було достатньої кількості освітніх сайтів та навчальної літератури, і педагогам вищої школи часто приходилося рекомендувати студентам і аспірантам застарілі посібники. Тому поява нового якісного освітнього сайту 5ka.at.ua, в розділі “Біологія” якого розміщені реферати, написані на основі сучасних даних і нових підручників, таких як підручника Л.М. Фельбаби-Клушиної та В.І. Комендара “Фітоценологія з основами синфітосозології” є помітною подією, тим більше, що його автори мають високий науковий авторитет, а В.І. Комендар володіє унікальним досвідом ботанічної польової роботи і викладання. Розділ “Біологія” сайту розрахований на студентів біологічних та сільськогосподарських спеціальностей вищих учбових закладів 4-го рівня акредитації. Він складається із більш ніж 700 творчих робіт, які зручно складені в алфавітному порядку.

При написанні будь-якого реферата, курсової чи дипломної роботи перед його автором стоїть непросте завдання – здійснити відбір матеріалу із загальної кількості наукових ідей і фактів та представити цей матеріал у такій формі і в такій послідовності, щоб він був доступним і якісним. Використавши творчу роботу з вищевказаного освітнього сайту Ви справитеся із цим завданням на всі 100%. В матеріалах розділу “Біологія” дуже вдало описані основні теми предмету Біологія, зокрема ідея фітоценології описана на прикладі організації рослинного угруповання карпатського ялинового лісу. На цьому прикладі належним чином розкриті такі базові поняття як фітоценоз, сукцесія, класифікація, синфітосозологія та деякі інші. У об’ємних та якісних рефератах дано точне визначення фітоценозу, висвітлено основні завдання фітоценології як науки, співвідношення біогеоценозів, екосистем, природних фітоценозів та агрофітоценозів. Тут розглядено роль автотрофних та гетеротрофних організмів у складі фітоценозів. Дуже розумно і зрозуміло викладена важка проблема дискретного та континуального бачення фітоценозів.

Багато творчих робіт присвячено історії становлення та розвитку біології та фітоценології. Вони написані у дусі загальносвітового бачення цих наук з об’єктивною оцінкою вкладу вчених різних країн у вирішення основних їх проблем. В окремих рефератах розглядається внесок українських вчених у фітоценологію. Автори робіт переконливо показують, що він вагомий і змістовний, ілюструючи це реальними науковими досягненнями таких класиків української фітоценології як Ю.Д. Клеопов, Д.К. Зеров, Д.Я. Афанасьев, Є.М. Брадіс, Ю.Р. Шеляг-Сосонко і багатьох інших.

Також на сайті викладені основи популяційної фітоценології. Автори спочатку описують шляхи формування популяцій, аналізують механізми їх ізоляції та показують основні параметри оцінки статусу популяцій. У відповідності з інтересами авторів більш детально викладена періодизація онтогенезу і внутрішня диференціація популяцій на групи особин різних вікових станів, достатньо описана чисельність популяцій і її регуляція у фітоценозах.

Отже, якщо ви студент біологічного факультету і шукаєте якісний реферат з предмету Біологія, зокрема по фітоценології, то Вам необхідно відвідати Всеукраїнський освітній сайт 5ka.at.ua – Реферати безкоштовно.