Справжні люди заповнюють Україну

Справжні люди

Справжні людиЩо я зробив гарного для інших? Це питання час від часу задає собі кожна людина. Хтось може згадати окремі випадки, хтось згадає багато своїх гарних справ, але більшість з нас не знаходить відповіді. Чи цього ви чекали від свого життя? Певно, що кожен з нас хоче бути сильною людиною, яка може нести користь своїй родині або громаді або взагалі всьому суспільству. Це саме те, що ми хочемо згадати перед тим як залишати цей світ: «я був корисний для інших, я певен що мене цінують». «Справжні люди» – це саме та гра, яка допоможе дати вам відповідь не те, скільки ви все ж таки коштуєте у цьому житті. Так що ж таке ця гра?

«Справжні люди» — соціальна гра спрямована на розвиток суспільства. В основі цієї гри закладена філософія взаємодопомоги та партнерства. Це ціла система переконань та поглядів на життя, з якими познайомиться людина приймаючи участь у соціальній грі та підключаючи до неї нових гравців.

Коротко про гру «Справжні люди»:

  1. Замовляй картку.
  2. Реєструй її номер на сайті.
  3. Допоможи іншій людині в реальному житті та передай картку.
  4. Слідкуй на сайті за переміщенням твоєї картки від однієї людини до іншої.

Спостерігай, як ти вплинув на інших людей навіть не замислюючись над цим. Роби так частіше та змінюйся граючи!!! Дві головні ідеї гри, як вона працює та більше інформації тут: http://vk.com/spravgni і http://hapsta.com/campaigns/spravzhni-lyudi/

Гра зосереджена на сучасних проблемах нашого суспільства – це залишки минулого, пригнічена свідомість, як результат всім відомий вислів: «Моя хата з краю»… Ми цілком переконані, що потрібно раз і назавжди забути цей вислів розпочинаючи зміни з себе, з маленької дії, маленької допомоги. Ці дії будуть крок за кроком змінювати нашу навколишню реальність та перетворюватись у щось масштабне, велике та значне. Для нас це новий рівень розвитку – нова свідомість, яку ми прагнемо сформувати у новому поколінні – майбутньому нашої країни. Гра покликана створити основу для формування світогляду взаємодопомоги, адже краще разом досягати мету, ніж поодинці.

Згадай, як почував ти себе, коли допоміг бабусі нести сумки, або дав гроші людині, якій нема чого їсти, або допоміг щось зробити вдома. Згадай що завгодно, що ти робив для іншої людини не очікуючи винагороди. В такі моменти ти почував себе набагато краще, позитивніше, твій настрій підіймався. У такі моменти ти був у піднесенні, щасливий, що зробив щось корисне для іншої людини. На нашу думку, така допомога, робить нас сильною людиною, та чим більше ми відкриті для допомоги іншим, тим сильніше ми стаємо.

В основі цієї гри закладена філософія «нескінченності енергії», що носить тезу: «Енергія не виникає ні з чого і нікуди не зникає, вона може тільки переходити з одного стану в інший», вона постійна, а це значить що кожен з нас може виробляти стільки енергії, скільки йому необхідно та спрямовувати або передавати її іншій людині, наприклад заряджаючи її на якісь дії. Так само із добрими поступками або грошима що ми віддаємо: «Чим більше ми віддаємо, тим більше отримуємо». Але, це не значить, що допомігши одній людині ми повинні чекати на відповідь від неї. Навпаки, тепер допомога, або те що необхідно нам прийде зовсім з неочікуваної сторони. Таким чином, чим більше ми запускаємо позитивної енергії, тим більше отримуємо її зовні. Це простий закон природи. Його ми і хочемо дослідити.