Співвідношення курсу валют завищене

курс валют

Вже давно на світовому валютному ринку долар є не єдиною досить вільною конвертованою валютою. З розвиток багатьох світових країн і їх товарних стосунків загальним еквівалентом вираження вартості товарів служить і юань, і марки, і євро і інші валюти. Долар в порівнянні з минулим століттям втрачає свої позиції, і це вже підтверджений факт.

Але навіть не дивлячись на такі особливості і падіння валюти США, багато економічних зон бояться втратити свої лідируючі позиції, бояться переваги долара в обороті над їх валютою. Те ж саме, за словами міністра промисловості Франції Арно Монтебур, відбувається і в Європейській зоні. Він заявляє, що співвідношення євро до долара досить завищене, воно економічно не обгрунтовано, і є підтвердженням факту того, що європейці бояться просто на просто втратити свою валюту.

Якщо ж курс валют наприклад, хоч би знизився б на 10 %, те уся Європа відчула результат на своїй економіці. Так таке 10 процентне падіння у Франції привело до створення 120 тис. робочих місць, дефіцит знизився на 12 млрд. євро, а загальний добробут підвищився майже на 1,5 %. Така ж ситуація була б і в інших країнах Єврозони. За словами уряду Франції, які були опубліковані в газеті Le Parisien, саме по собі євро є дуже дорогою валютою для тієї ж Європи, воно більше підходить економіки Німеччини, а не як не Італії, Іспанії і Франції.

Європейські держави просто не можуть тримати завищену планку євро лише для іміджу і марки Європи, на цьому етапі їм набагато вигідніше навіть в обороті використати долар і національну валюту, ну не як не євро. Арно Монтебур заявляє, що необхідно робити заходи за рішенням існуючої проблеми, особливо зараз, коли відчуваються кризові явища в економіці багатьох країн.