Співпраця, обмін, прощення

Стан закоханості перетворює потік думок на хаос. Спроби спланувати завтрашній день зазнають поразки. Є лише бажання відчувати взаємність – інше не має значення.
Кожному доводилось переживати щось подібне, а отриманий досвід не зникає. І, навіть, попри наше бажання, – він себе ще проявить в майбутньому. В кожного своя історія: є чим пишатися і є що приховувати.

В стосунках за законом взаємного обміну, важливим є відплата партнерові тим, що отримуєш від нього. Якщо тобі допомагають, допоможи у відповідь. А що робити коли в тебе закохуються? Займаючи позицію об’єкта закоханості, і при цьому не відчуваючи подібних почуттів до цієї людини, необхідно усвідомлювати відповідальність. Тепер емоційний стан іншої людини залежить від тебе. Усі люблять коли їм дарують серця, але погоджуючись на співпрацю, задоволення лише власного егоїзму є неприйнятним. Слово “симпатія” походить від грецького слова ” sumpatheia “, що означає “страждати разом з кимось”. Закоханому і так важко, тож приходить час забути про свою нестерпну індивідуальність. Якщо не можеш допомогти, то хоч не заважай пережити це. Події життя фіксуються в пам’яті, і можуть залишитись назавжди. Спогади про спільні переживання відкриють новий погляд на взаємовідносини.

А якщо зранили тебе? Потрібно пробачити. Прощення дасть можливість зробити крок уперед, для нової співпраці.