Діти і батьки. Вироби своїми руками. Спільна творчість

Блакитний поні

Блакитний поніДопомагайте утілювати в життя цікаві ідеї дитини. Творчий процес, за допомогою якого малюк розвиває фантазію, важливий не лише для дитини, але і для батьків. Адже це ваші перші сімейні проекти, які запам’ятаються надовго, і нагадуватимуть про приємні миті, проведені разом.

“Блакитний поні”

Для створення сумочки – поні знадобляться:
– фетровый (драповий) матеріал
– нитки з блиском
– намистини (імітація перлів)
– стрічка атласна
– фатин або органза
– картон, олівець, ножиці, гудзик, голка

Перший етап

На заготовленому картоні намалюйте конячку потрібного вам розміру і виріжте.
Шаблон готовий. По ньому виріжте дві базисні деталі з фетру.

Другий етап

З фетру виріжте вушка, з органзи – 4 смужки: 1 для гриви і 3 для хвостика.
Склавши 2 основних деталі разом, змітайте їх, заздалегідь вставивши між ними вушка, гриву (прироблену стрічечку) і хвостик. Вверх сумочки залишіть відкритим.

Третій етап

Зробити клапан, що закриває верхню відкриту частину сумочки, можна з фетру, вирізавши прямокутник і закруглює його по краях. Прикрасити його можна атласною стрічечкою, пришивши її посеред клапана і декорувавши по краях намистинками. У клапані прорізайте петлю, пришийте застібку – гудзик, ручку із стрічечки і прикріпите на бічну частину сумки-поні.

Четвертий етап

Прикрасьте конячку. Вуздечку розшийте блискучими нитками, очки намалюйте або придбайте заздалегідь в магазині для рукоділля, з перлинних намистинок зробіть копитця.

Ваша конячка готова. Нехай вироби нагадуватимуть про дивовижні хвилини, проведені з батьками разом.

P.S. Подобное совместное творчестве – весьма интересная игра для малыша. Хотя детские игрушки детки любят больше всего, посоревноваться с ними может разве что телевизор или компьютер.