Спасіння потопаючого або Американські серіали в Україні

За останній час у мене склалась думка, що українські канали забули як заробляти гроші . Є золоте правило, яке говорить, що досягти більшого ефекту можна тільки шляхом впровадження модернізацій.  Нажаль для наших каналів воно все ще залишається на межі ігнорування. Вже давно не було на українських теренах якісних продуктів. Ефірний час наповнюють мотлохом настільки, що дивитись телевізор вже просто нестрепно. На рекламах і дешевих серіалах довго не витягнеш…

Але зараз я хотів би зосередити вашу увагу саме на серіалах нашого телебачення. Свою продукцію в Україні знімати нікому, тож доводиться „насолоджуватись” продуктами братів наших східних, які становлять приблизно 90% від усіх серіалів на УТБ. Дешеве, низькопробне російське сміття. Таким російський серіал остаточно стає коли приходить на наше телебачення через півроку після прем’єри у себе на батьківщині. Ефірного часу займають багато, а коштують мало. Наші канали вже по-горло у цьому багні.

Чесно кажучи, таке враження, ніби українські канали склали пакт зі своїми східними братами – за яким Україна перетворюється на ринок збуту російського лайна по знижковій ціні. Тому нашим каналам і не вигідно широко купувати якісні речі західного виробництва(маю на увазі США), бо на їх фоні відкриється уся жалюгідність картини яка склалась на сьогоднішній день.

Ви спитаєте, що саме поганого у російських телесеріалах? Ну по-перше це, як правило,легко передбачуваний і банальний сценарій. По-друге слабенький сюжет. По-третє жахливе переозвучування на українську мову(то вже провина українських телевізійних каналів,навіщо витрачатись на без того вже нікудишній матеріал…все правильно). Де тут повага до глядачів?

Вихід на українське телебачення такого серіалу як „Доктор Хаус” поправу можна назвати переломним моментом, новою планкою. Він навів багато галасу, що і не дивно. Для деяких його перегляд став культом. Звичайно це не перший якісний серіал західного виробництва,але це більш менш нормальне озвучування (від цього немало залежить) та рекламна компанія. Коштувало взятись за цю справу прямими руками і ось маємо – найпопулярніший серіал на теренах України. А велика аудиторія – то великі гроші. Доктор хаус став поштовхом, відправною точкою. Слідом за культовим Хаусом з’явились „Анатомія Грей” та  „Теорія Брехні” і це лише початок.

Молодь у свою чергу дізналась, що є якісні речі варті перегляду, поряд з якими російська творчість навряд чи буде колись стояти поряд. Цей стрибок і високі технології дозволили багатьом, відкрити для себе новий простір – простір західного ринку(телебачення).  В інтернеті є все на будь який смак і безкоштовно, а час перегляду ти можеш обрати сам. Озвучування ентузіастами серіалів на російську мову надзвичайно посприяло  процесу   популяризації серіалів американського виробництва і відкрило для молоді можливості перегляду найкращих з них. Тож, якщо вам треба чимось себе зайняти не лінуйтесь, пошукайте і ви неодмінно знайдете найкращий серіал для себе.

*Огляд найпопулярніших молодіжних серіалів чекайте у наступних статтях.

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"