У Дніпропетровську спалахне новий “Spalah”

19 грудня освітній хаб, коворкинг і IT школа “Spalah” влаштовують шумну вечірку з приводу свого відкриття в Дніпропетровську.

Освітній майданчик “Spalah” вже встиг стати популярним у Харкові. Тепер “Spalah” приїжджає в Дніпропетровськ і привозить сюди усі свої напрями роботи: IT школу, освітній хаб і коворкинг.  Новий центр вже з грудня розташовуватиметься в самому центрі міста з панорамним видом на Дніпро і займає площу в 500 м2.

У новому “Spalah” організатори обладнали містку ивент-зону на 150 місць і три освітні класи. Якірний проект освітнього хаба – SpalahSpeech – зустрічі, лекції і майстер-класи від лідерів думок країни і зарубіжжя.

“Основна мета “Spalah” – створення місця-колектора креативної молоді для генерування нових  стартапов і програм, що розвивають нашу країну. Тут наші відвідувачі можуть безперервно отримувати знання і втілювати в життя ідеї – розповідає співзасновник “Spalah” Антон Назарко.

Коворкинг в дніпропетровському “Spalah” вміщує майже півсотні посадочних місць, скайп руми, зону для відпочинку і кухню. Інтер’єр простору оформлений в стилі лофт. Резиденти коворкинга можуть безкоштовно відвідувати заходи освітніх хабов відразу двох міст – Дніпропетровська і Харкова.

“У 2009 році ми були невеликою IT- компанією і постійно стикалися з проблемою нестачі кадрів, нових людей доводилося навчати з нуля, – розповідає про створення IT школи співзасновник “Spalah” Сергій Белобров, – нам доводилося повторювати процес набору новачків. І у результаті 15 січня 2013 року ми створили свою IT школу”.

З моменту створення “Spalah IT – school” випустили більше трьохсот фахівців в Харкові. 70% випускників отримали роботу. І організатори готові повторити ці результати в Дніпропетровську.

  • За атмосферу відкриття 19 грудня відповідає культовий дніпропетровський діджей-проект Abstract Beats. Вхід на вечірку вільний, але реєстрація обов’язкова.
  • Spalah в соц.мережах: VK / FB
  • Контакти: тел: 066 120 21 68, e-mail: sedykh.dasha@gmail.com