Навіть якщо Ви жайворонок, це може Вас зацікавити:)

Отож, хочу Вас познайомити з новим трейлером у моєму перекладі. Хоч сам трейлер і не  можна назвати новеньким, він вже декілька тижнів в мережі, але дивитись його ще не запізно, бо ж до прем’єри мультфільму ще майже півроку. Особисто мене трейлер вразив, з кожним новим його переглядом викликає в мене нові відчуття та все більшу цікавість.
http://www.youtube.com/watch?v=7g7ptwQvd5E
Режисер мультфільму Зак Снайдер. Його попередні фільми «300» та «Хранителі» особисто я вважаю шедеврами, в нього вже виявився певний режисерський стиль. Але, як не важко здогадатися, ні кривавих боїв в стилі спартанців, ні жорстокої правди життя супергероїв в новому мультфільмі для дітей не буде. Однак, вже в трейлері кілька разів можна було спостерігати так званий ефект рапід, тобто прискорена кінозйомка, після декількох секунд якої швидкість показу подій повертається до нормальної. Словом, хто бачив бої спартанців та хранителів, зрозуміє. Хто ні – звертаємо увагу в трейлері на 1:07, 1:11, 1:47, 1:50 та 2:16. Що ж, особисто мені цей прийом подобається, тому це лише плюс картині.
До того ж, з Заком Снайдером можна сподіватись на те, що кожен кадр мультфільму буде насиченим кольорами та залишить незабутні враження, бо ж він вважається одним з найвражаючих візіонерів Голівуду і, гадаю, цією роботою він знову це доведе.

Щодо історії, то тут не так то й багато чого казати. По-перше, в основі фільма серія книжок Кетрін Ласкі «The Guardians of Ga’Hoole», з якою я незнайомий, по-друге – чого можна очікувати від мультфільму для дітей? Хоча я все ж хочу вірити, що сюжет буде не занадто шаблонним і зможе зацікавити багатьох дорослих.
Ну і ще одним плюсом картини є новомодне 3D, з яким я ще не мав змоги познайомитись. І хоча зараз в Голівуді чи не кожен фільм хочуть крутити в 3D, мультфільми в цьому форматі є досі найбільш популярними. Це не враховуючи «Аватара». Короче кажучи, про свої враження від цього формату можете ділитись в коментарях, а я в цій області не експерт ані разу.

І хочу додати, що з одного боку дуже несправедливо показувати трейлери фільмів, які ще так не скоро вдасться переглянути, але з іншого боку – Ви не помітите, як промайне час. Тож насолоджуйтесь кожною хвилиною сьогодення, бо ж майбутнє рано чи пізно переходить в минуле :)