Sound of the rain: “Руйнуємо стереотипи”

Від спілкування з цими молодими хлопцями з гурту «Sound of the rain» просто таки отримуєш шалений заряд позитивної енергії і море приємних вражень та емоцій. Вони грають християнський рок, закликаючи людей робити добрі вчинки. Родзинкою гурту є те, що текcти їхніх пісень просоченні справжністю, добротою, відкритістю, правдивістю, щирістю та біблійними істинами. Учасники цього гурту не соромляться демонструвати власні погляди та цінності.

Як виник гурт та хто був основоположником?

Валентин: Виникненню гурту сприяла ВОГО «Ми плюс». Наша зустріч відбулася саме у цій молодіжній організації. П’ятеро молодих хлопців, серед яких лише однин має музичну освіту, в один момент, зовсім несподівано, заграли разом. І вже у лютому цього року ми відсвяткували один рік існування «S.O.T.R.»

Хто пише тексти пісень і музику?

Толя: Слова нашої першої пісні «Там, де ти є» були подаровані нам солісткою гурту «7 kRock» Юлією Деркач. Музику до неї ми створили самі, і на першій же репетиції записали демо-версію цієї пісні та завантажили її в одну із соціальних мереж для оцінки глядачів. Всі наступні пісні написані Вовою Цибульським та Валентином Мушинським.

Ваші пісні не є оспівуванням затертих попсових тем. Ви співаєте про життєві цінності людей. Як саме «народжуються» такі композиції? Що виникає першим: слова чи музика?

Валентин: Наші пісні – це відображення наших почуттів. Ми не ставимо собі за мету навмисно створити пісню. Це виникає саме по собі. Ми можемо спочатку придумати музику, а потім слова, а можемо і навпаки. Творчість не є якимось запланованим процесом.

Що найбільше впливає на вашу творчість?

Валентин: Ми всі – християни і віримо в Ісуса Христа. Саме віра спонукає нас на написання таких текстів і на створення чогось іншого, аніж створюють попсові гурти, не у плані стилю музики, а у плані стилю слів.

Толя: У наш час музична індустрія переповнена банальними піснями про кохання. На нашу думку, такі пісні  не можуть змінити людину. Оскільки зараз у світі багато проблем, депресії, ситуацій, з яких люди просто не мають виходу, то наші пісні направлені саме на допомогу людям у вирішенні їхніх проблем.

Рома: Бог та Ісус Христос надихає нас на створення пісень на соціально важливу тематику.

Чому ви оспівуєте саме релігійну тематику?

Рома: Як і більшість людей, ми з дитинства вірили у Бога, але не надавали йому, важливого значення, аж доки не побачили, що Він вносить у наше життя реальні зміни. Особисто мене, мій внутрішній стан змінила віра у Бога.

Що ви хочете донести до людей своєю творчістю?

Рома: Показати людям, що їхнє життя не порожнє, а наповнене сенсом.

Валентин: У світі є не тільки цигарки, алкоголь та наркотики, а й багато інших надзвичайно цікавих речей, про які, зокрема, можна дізнатися повіривши у Господа.

Толя: Зруйнувати стереотипи про те, що, якщо ти модно одягнений, на автомобілі, з товстим гаманцем, то це робить тебе крутим. Це зовсім не так. Сенс життя не у гарному одязі та розпусному способі життя. Ми хочемо навчити людей тому, що говорить Біблія.

На яку вікову категорію розраховані ваші пісні?

Валентин: Ми орієнтуємося на молодь віком 13-18 років. Саме у цьому віці всі бажають спробувати вперше нікотин, алкоголь. Ми ж прагнемо застерегти їх від цього.

Рома: Якщо наша творчість позитивно вплине на старших людей, то це, звичайно, також буде дуже добре.

Де можна найчастіше побачити «Sound of the rain»?

Валентин: В основному ми виступаємо у Луцьку, але отримуємо запрошення й з інших міст України та її сусідів. За плечима уже фестиваль «Наводнение», який проходив у місті Генічеськ.

Толя: Зараз ми розвиваємося, набираємо обертів і бачимо перед собою багато перспектив, тому все попереду.

Чи траплялися з вами цікаві випадки на концертах?

Валентин: Одного разу після концерту ми роздавали усім присутнім Біблії. І коли один з представників молодіжної субкультури, зовсім не знайома нам людина, приєднався до цього, то ми були приємно здивовані, що він залишився небайдужим.

Які творчі плани на майбутнє?

Валентин: Наразі ми шукаємо спонсора для запису дебютного альбому, адже без якісних записів для нас зачинено багато дверей. Є можливість поїхати на музичний конкурс до Швеції, тому робимо все можливе для цього.

Чого найбільше сьогодні потребуєте?

Валентин: Сцени. Дайте нам сцену і там ми будемо відчувати себе комфортно і задоволено.

І насамкінець, ваші побажання читачам журналу?

Валентин: Шукайте альтернативу в житті.

Толя: Читайте Біблію, в ній є відповіді на усі запитання.

«Sound of the rain» – це:
Валентин Мушинський – вокал
Вова Цибульський – гітара
Рома Степанюк – бас-гітара
Толя Рабочаускас – клавіші
Наразі хлопці шукають барабанщика

Знайти «Sound of the rain» можна тут:
Група вконтакте
Сторінка на facebook