Гурти Stelsi та BioNik створили спільну «Соціальну сітку»

Соціальна сітка

Соціальна сіткаОнлайн-епоха, що заплутала весь світ невидимими нитками комунікацій та зробила людство своїми Інтернет-заручниками, стала темою нової драйвової композиції двох музичних команд – Stelsi та BioNik. Гурти з чернівецьким корінням та багатою музичною історією знову зібралися разом і записали новий трек.

«Соціальна сітка» – це пісня про те, без чого важко уявити наше сучасне життя людям практично усіх вікових категорій. Пісня про соцмережі, які дозволяють людям не лише розважатися і підтримувати комунікації, що є хорошою стороною, але й стати інструментом стеження в руках чи то спецслужб чи то недругів, що безумовно породжує велику кількість пересторог», – розповів фронтмен Stelsi Олексій КУХАРСЬКИЙ.

Соціальна сітка

Соціальна сітка

«Оскільки BioNik та Stelsi проживають в абсолютно різних куточках країни – у Києві та Чернівцях, то пісню ми записали фактично завдяки соцмережам і про соцмережі, точніше про їх «темну сторону». І якщо слухача справді «зачепить» ця композиція, то знайте: тепер ви потрапили не лише у списки ФСБ й СБУ, а й на наш «гачок», – жартує лідер гурту BioNik Олександр ГРУБЛЯК.

Музиканти символічно презентують свою композицію саме в соціальних мережах.

Завантажити сингл можна за цим посиланням: http://www.ex.ua/83071281

На Soundcloud: https://soundcloud.com/stelsi/socialna-sitka

Відео прев`ю: http://youtu.be/AoqLVhoXMqc