Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляриСонцезахисні окуляри вже давно стали модним аксесуаром. Крім захисту очей від згубного впливу ультрафіолету, окуляри виконують роль стильної прикраси, здатної доповнити практично будь-який наряд. Де знайти інтернет-магазин окулярів і як правильно вибрати відповідні окуляри? Що необхідно врахувати перед покупкою?

Захисні функції

Про негативний вплив на очі сонячних променів відомо давно. Яскраве світло тримає в постійній напрузі кришталик ока, і стає причиною перевтоми, що може стати причиною пошкодження кришталика ока, появі міопії або навіть раку. Від частого пріщуріваніе з’являються мімічні зморшки або так звані «гусячі лапки», які аж ніяк не є прикрасою особи.

Якщо ви хотіли б придбати сонцезахисні окуляри, які б захистили ваші очі від ультрафіолету, вибирайте вироби з відміткою «UV-400». Зрозуміло, цей критерій не завжди відповідає дійсності, але тут доводиться вірити тому, що пообіцяв виробник. Але дозвольте нагадати, що дешевий і якісний товар, на жаль, ви не знайдете. Але перед тим як купити окуляри, попросіть у продавця ліцензію.

Як відрізняються сонячні окуляри за ступенем захисту від світла. За цим критерієм захисні аксесуари для очей можна розділити на п’ять груп:

  • По-перше, 0 група. Такі окуляри підходять для похмурої погоди, тому що пропускають від 80 до 100% сонячного світла.
  • По-друге, 1 група. Такі окуляри можна одягати при неактивному сонці. Вони пропускають від 45 до 80% світла.
  • По-третє, 2 група. Призначені вони для сонячної погоди і пропускають небагато, приблизно від 15 до 45% світла.
  • По-четверте, 3 група. Для яскравого сонячного світла, пропускає від 5 до 15%. Зверніть увагу, що такі окуляри категорично не підходять для водіїв.
  • По-п’яте, лінзи окулярів темні. Пропускають від 3 до 5% сонячного світла. Рекомендується використовувати тільки при активному сонці.

Колір лінз

Необхідно відзначити, що не всі кольори лінз однаково корисні для здоров’я очей, тому не слід в цьому відношенні йти на поводу у моди. Наприклад, улюблений багатьма коричневий колір лінз – дає прекрасну видимість і як вважають фахівці, найбільш сприятливі для здоров’я очей. Блакитні лінзи не рекомендується використовувати при яскравому світлі і не підходять для дітей. Жовті лінзи сильно змінюють сприйняття кольору і не захищають від сонячного світла.

P.S. Сейчас в интернете можно купить все – и технику, и очки, и продукты и т.п. Например здесь представлены товары для малышей разного возраста. Вы можете подобрать то, что вам нужно и оформить доставку на дом.