Сон впливає на психічний стан людини

здоровий сон

здоровий сонВідповідь на питання чому люди страждають психічними захворюваннями науковці шукають вже дуже давно. Багато загадок з цього приводу вже розкрито. Ось, наприклад, нещодавно вченими було проведено дослідження, згідно з яким виникнення психічних розладів може бути пов’язане з недостатньою тривалістю нічного сну.

Сон, який триває менше ніж 5 годин на добу значно послаблює нервову систему людини, особливо в молодому віці. Саме недосипання, може спровокувати виникнення психічного захворювання. Цей висновок зробили науковці після проведення опитування біля 20 тисяч молодих австралійців віком від 17 до 24 років.

Вчені стверджують, що людина повинна спати щонайменше 8 годин на добу. Саме така кількість годин нічного сну може забезпечити відпочинок людському організму. А люди, які сплять менше 5 годин на добу, ризикують отримати в майбутньому небажані психічні розлади. Тому не важливо яка у вас там работа в николаеве чи іншому місті – здоровий сон обов’язковий для всіх людей щоб нормально функціонувати і не мати проблем у житті.

Як стверджує автор проведеного дослідження Ніка Глоз’є, сучасна молодь не замислюється над цією проблемою і над станом свого здоров’я. останнім часом молоді люди дуже мало часу приділяють на нічний сон. Учасники дослідження, які щоденно мають достатню кількість сну почувають себе набагато краще за тих респондентів, які сплять менше 5-6 годин на добу.