Сон: що він значить для нас?

Сон

СонНе для кого не є секретом, що сон для людини дуже важливий, оскільки допомагає нашому організму відновлюватись. Більшості людей вистачає восьми годин сну, але є й ті, хто може задовольнитися меншим або більшим проміжком часу. На це звісно впливає наш спосіб життя. Загальне правило лише одне – спати стільки, скільки потрібно саме нашому організму.

Сон поділяють на два рівні: глибокий та неглибокий. Саме глибокий сон дає нам необхідній відпочинок, навіть якщо триває досить не довго. Під час сну блокуються наші нерви, мозок та тіло, щоб ми могли відпочити. Але в деяких випадках може засинати щось одне, наприклад, мозок втомленого солдата, коли той буде продовжувати йти уперед.

Серед відомих людей слід виділити Олександра Македонського, який був здатен поринати у глибокий сон коли це було потрібно. Одного разу після виснажливої варти його тричі прийшлося будити полководцям, щоб він дав команду до наступу.

P.S. Если вы собираетесь путешествовать, к этому нужно подготовится, например карта Италии туристическая поможет вам сориентироваться в новой стране и посетить все лучшие города и места.