Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери

1 січня 2011 року в Києві відбудалась смолоскипова хода на честь Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів(ОУН) – Степана Бандери. Збір відбувся під пам’ятником Т.Шевченку о 18.00.

Організаторами акції була ВО “Свобода”, хоча до заходу долучились члени Молодіжного Націоналістичного конгресу та інші учасники правого руху. Кінцевою точкою маршу був Майдан, де виступили Ігор Мірошниченко та голова київської “Свободи” – Іллєнко з закликами повернути Степану Бандері звання національного героя і визнати ветеранів ОУН-УПА. Варто зауважити, що подібні акції того ж дня пройшли у ряді інших українських міст. В Запоріжжі суд заборонив проведення маршу на честь дня народження Степана Бандери.

Заступник голови ВО “Свобода” Андрій Мохник під час мітингу сказав: “Українська нація – і мертві, і живі, і ненарожденні – вічна. І наша українська перемога неминуча. Тому що у нас були такі славні попередники як Степан Бандера, як Іван Мазепа. Рідко коли ім’ям людини називали цілу націю. Це треба заслужити, потрібно було бути такою людиною, за якою йшла нація до крові, до смерті в боротьбі за свободу, за своє соціальне та національне визволення. Таким був Степан Бандера, який вірив, що Україна не тільки є, вона є у його серці.”

Відомий український журналіст, голова Сумської обласної організації ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко на завершення сказав: “Новий рік має стати початком великого та безповоротного кінця усіх тих, хто зазіхає на Україну. Цей рік має стати початком кінця цієї бандитської влади, яка у якості московського холуя знищує нашу державність та гідність кожного українця. Але ця перемога, яка, я вірю, буде за нами, не прийде сама по собі. Ми маємо об’єднуватися, гуртуватися і так як Степан Бандера виборювати нашу державу, нашу свободу та здобувати її заради себе, заради наших батьків і заради майбутніх поколінь”.

Фотозвіт
[nggallery id=7]

В фотогалереї ви можете переглянути інші звіти фотографів інтернет-журналу MOLODI.