Чому людина може сміятися?

може сміятися

Багато вчених, вивчаючи людські емоції, замислюються над таким вираженням наших емоцій, як сміх. Існує багато теорій, чому людина хоче сміятися, але жодна із них так і не змогла підтвердитися на всі сто відсотків. Деякі психологи вважають, що сміх людини залежить від її соціальної позиції. Наприклад, стороння людина може не зрозуміти деякі «смішні» історії, які стали предметом сміху людей з однієї кампанії.

Треба відзначити, що сміх може бути зовсім різним. Це залежить від причин, які його викликають. Наприклад, гумор може викликати щирий життєрадісний сміх, чиясь безглуздість може викликати в нас такий сміх, який може показати деяку нашу перевагу. Іноді сміх може бути саркастичним, тобто зловісний. Зазвичай такий сміх викликається у людини, коли вона відчуває злість або презирство.

Все це доводить, що сміх є невід’ємною частиною життя кожної людини. Він виражає наші відчуття, реакцію на деякі події чи явища, які можуть відбуватися з нами чи з оточуючими нас людьми.

P.S. Любителям почитать интересную литературу, издательство Deagostini предлагают партворки – специальные коллекционные издания (журналы), имеющие познавательную и развлекательную ценность.