Сміття перероблять на паливо для літаків

British Airways

British AirwaysНещодавно британська компанія «British Airways» оголосила про свою співпрацю з іншою відомою компанією під назвою «Solena Group», котра займається переробкою сміття. Таким чином до 2014 року обидві компанії планують використовувати сміття для виробництва найбільш екологічного палива в світі для літаків.

Цей амбіційний проект повинен покласти початок новій ері у паливній індустрії для літаків. Саме для створення цього інноваційного палива у східній частині Лондона буде побудована сучасна лабораторія з фабрикою, де і будуть створювати нове паливо. Для створення нового палива в хід піде різне сміття.

За приблизними підрахунками вчених нова фабрика зможе переробити близько 500 тисяч тонн відходів. З такого об’єму сміття можна буде створити близько 16 мільйонів галонів авіаційного палива. Було б непогано використовувати подібні технології у звичайних домашніх умовах.

Цікавим є той факт, що авіаційне паливо повинно мати дуже високі стандарти якості. Отже, якщо можливе створення авіаційного палива з сміття, то можна переробити сміття в паливо і для інших транспортних засобів.