Смійтеся на здоров’я

Сміх

СміхЄ хороше прислів’я “сміх продовжує життя”.  Так стверджують зовсім не випадково! Звичайно, я не зможу вам пояснити, як відбувається процес сміху на науковому рівні, але точно зможу пояснити, чому усі проблеми які є, після сміху просто стають не великою перешкодою в житті.

Учені провели такий експеримент, посадили до однієї кімнати двох чоловік з гарним настроєм, і потім до них приєдналася людина з поганим настроєм, так от через п’ять хвилин у усіх трьох настрій погіршав.

Ну, а тепер нам треба розібратися які емоції ви хочете випромінювати?

Я вірю, що кожна людина добра і світла. Адже все що ми бачимо, було створено любов’ю і теплом. І саме тому я вважаю, що кожна людина хоче дарувати радість людям.

Коли негативно налагоджена людина починає усім грубити і починає сіяти негативні емоції, то він забруднює сам себе, негативом. І ця людина передає свій стан іншим людям, від чого вони теж стають менш позитивними, наслідки можуть бути самими непередбачуваними.

Так чому ж людям здається, що їх життя настільки погане? Та все, тому що вони самі собі роблять її такою!

Більшість багатих людей на питання рада ви життя відповідають, ні! А все, тому що вони не уміють дарувати позитивні емоції іншим. Тому що у них усе життя по графіку ні кроку управо, ні кроку вліво, тут не можна їх засуджувати просто така реальність.

Як навчитися радіти життю і випромінювати позитивну енергію?

Відповідь дуже проста більше сміятися. Просто забудьте про те, що люди говорять “сміх без причини”, це усе не правда. Людину просто накриває хвилею гормонів радості. Якщо б не ендорфіни, які виділяється в кров, то ми б не були захищені від депресій. Нас можуть врятувати тільки веселі фільми, анекдоти, а не фільми жахів які тільки псують настрій. Можете подивитись Ералаш http://english-cards.ru/Article_Cool/15616 або інші гумористичні передачі.

Починайте ранок посмішкою, і ви відчуєте, як до вас повертаються сили, і як ви наповнюєтеся енергією. Зверніть увагу, на те скільки разів за день ви посміхалися. Не кажучи вже про сміх, який у дорослої людини буває дуже рідкісний.

Тут навіть не про що говорити, вам же приємніше говорити з позитивно налагодженою людиною, а не із скиглієм який вічно тільки скаржиться на життя. І хочу побажати вам, щоб ви більше сміялися і раділи життю, ви можете зробити світ краще і добрі своєю посмішкою.