Сміх продовжує життя: декілька дивовижних фактів

Сміх продовжує життя 4

Стверджують, що сміх продовжує життя. Прямих доказів немає, але є непрямі, вони без сумніву підтверджують, що сміх добре впливає на психологічне та фізичне здоров’я людини. Згадайте часи, коли ви були дитиною і нестримно сміялися, якщо поруч реготав ще хтось. Тепер ми подорослішали, але, тим не менше, навіть зараз чужий сміх викликає у нас, як мінімум, посмішку і позитивно змінює наш настрій. Але крім того, що сміх є сигналом веселощів і свята, у нього є ще ряд інших переваг, про які мало хто знає.

Кращі ліки

Зміцнює імуннусистему.

Якщо не можна позбутися стресу, то коли він наростає, послаблюється імунітет. Сміх продовжує життя тому, що знижуючи стрес, підвищується активність імунної системи, що допомагає захистити організм від вірусних інфекцій і деяких видів раку.

Розширює кровоносні судини

Коли людина заразливо сміється, внаслідок чого розширюються кровоносні судини, тоді, як звуження судин призводить до підвищеного кров’яного тиску. Кров добре проходить через розширені кровоносні судини, таким чином, запобігають високий тиск і серцеві захворювання, що продовжує життя людині.

Тренує тіло

Сміх продовжує життяСміх добре тренують плечовий пояс, м’язи пресу і діафрагму. Якщо сміятися 100 раз, це рівносильне, ніби ви 15 хвилин крутите, педалі велотренажера або 10 хвилин проводите на гребному тренажері в спортзалі. Це без сумніву зміцнює здоров’я і відповідно подовжує життя.

Що ви незналипро сміх?

Лоскіт

Деякі вчені вважають, що сміх, який викликаний лоскотом, є рефлекторним. Але ніколи не засміється, якщо ви спробуєте себе полоскотати. Все тому, що мозок потребує напруженості і несподіванки тіла, тих факторах, які супроводжують лоскоту.

Заразливість

Ви чули, що сміх буває заразний? Це правда. Мозок людини, почувши звуки сміху, в будь-яку секунду готовий приєднатися до веселощів, тим самим поліпшується творче мислення, активність і пам’ять.

Під час веселощів у людини клітини мозку отримують велику кількість кисню, що підсилює приплив крові. За рахунок цього усувається втома, поліпшується кровообіг і виробляється ендорфін – гормон щастя і радості.

Сміх продовжує життя 2Кілька дивовижних фактів

  • Один душевний сміх може спалювати 3,5 калорії;
  • В компаніях жінок, сміх звучить частіше, ніж у чоловічих компаніях;
  • Сміх підвищує творче мислення, покращує пам’ять і моторність;
  • У більшості випадків люди не можуть засміятися по команді;
  • Сміх не можна сплутати з яким-небудь іншим звуком.
  •  Здорові людисміються від 100 до 400 разів надень. Це близько 2800 разів на тиждень або 146 000 разів на рік.
  • Гелотологія – це наука, яка вивчає плив гумору і сміху на людський організм.