Коли народився смайлик

смайлик

смайлик Майже кожна людина хоч би раз у житті зустрічалася зі «смайликами» – графічними зображеннями, складеними із розділових знаків, які передають емоції людини. Найчастіше смайликами користуються під час листування в інтернеті – пошті, чатах, форумах та ін.

Днем народження смайлика прийнято вважати 19 вересня. Перший смайлик з’явився ще за довго до появи інтернету, у 1963 році. Американський художник Харві Белл намалював це життєрадісне усміхнене личко з нагоди створення нової корпорації State Mutual Life Assurance Cos. of America. цей малюнок став символом компанії і її співробітники носили значки зі смайликом.

Справжня популярність до смайла прийшла у 70-х роках. Зображення усмішки друкували на футболках, рюкзаках, марках і т. п. Використання смайлика принесло великі доходи багатьом людям, але його творець нічого не отримував. У 1971 році француз Франклін Лоуфрані запатентував смайлик в якості своєї торгової марки у вісімдесятьох країнах світу. Врешті-решт і Харві Белл вирішив запатентувати своє творіння. Він створив компанію World Smile Corporation. Прибуток компанії Харві використовував в благодійних цілях. Також Харві Белл запропонував, щоб 1 жовтня стало міжнародним днем посмішки.

В інтернеті смайлик почали використовувати у 1982 році, коли професор приватного Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман запропонував використовувати в якості смайла поєднання таких розділових знаків, як двокрапка, тире та дужка.

На сьогоднішній день ми використовуємо безліч смайликов, які виражають найрізноманітніші емоції людини, зображують різних персонажів, таблички з гаслами, прапори та багато іншого. Та насамперед призначення смайлика – це підняття настрою людині. І багато людей просто вже не можуть обходитись без таких «усміхнених облич».

P.S. Якщо займаєтесь створенням блогів, то нещодавня стаття про плагіни смайлів у wordpress допоможе додати проекту більш товариського настрою, смайли досить прикольні.
Якісне створення дизайну сайтів та розробка логотипів. Швидке виконання замовлень будь-якої складності.