«Він віддав перевагу книзі, пледу та абажуру»

KN6Слава Се – це в першу чергу  популярний блогер (12е місце у жж  pesen_net), автор нереально позитивних, без нудних моралей та анотацій книжок.

Трохи із біографії. Слава Се, справжнє ім’я В’ячеслав Солдатенко. Народився в Різі, у 1969 році. С дитинства відрізнявся схильністю к вільнодумству. Навчаючись в університеті практичної психології, доказував ректору, що Фрейд був усього лише сексуальним параноїком. Усе життя щось писав: розшифровки до психологічних тестів, плани маркетингових компаній, огляди ринків та рекламні статті для фонду Сороса.

Працював журналістом, таксистом, музикантом, рекламщиком та доглядачем хворих дітей. У 2005 році завів блог, з яким здобув деяку популярність. С задоволенням пише кумедні колонки у жіночій глянець. 1003206184Першу книгу розповідей збирав без ентузіазму, піддавшись вмовлянням видавників. Серйозним письменником себе не вважає, хоча пише кожен день по декілька годин. Каже, що виключно заради задоволення.

Видавництво «АСТ» запропонувало на основі заміток з блогу випустити книгу. Книга писалась майже 5 років та була випущена скромним тиражем у 3000 примірників. Але він розбігся за декілька днів. Післе додруківок тираж першою книги приблизився к 100 тисячам екземплярів.

Із відгуків у жж:  «Ось, наприклад, я, молодий чоловік, серйозний та гарний. Їду на роботу вранці. Дорослий та солідний. Не так, щоби зовсім, тобто не у костюмі. Але у мене під джинсами не кеди, а туфлі, на мені вдягнен тренч, під ним піджак. Я такий увесь молодий та демократичний. coverЇду в громадському транспорті та вирішую почитати книгу Слави Се. Дістаю зі сумки. А вона формата як щоденник, рожевого кольору. Тобто я у мить перетворююсь на хлопця с рожевим щоденником! Але мені вже нема чого втрачати, тому я відкриваю книжку та починаю читати. І безумно регочу! Насилу стримуючись! Над милим рожевим щоденником!!»

Після  мотиваційної літератури, психологічних атак Пелевина, можна просто насолодитися читанням, завдяки якому життя набуває  яскравих кольорових відтінків. Мій висновок: обов’язково читати!