Скретч-карта світу

Скретч-карта світу

Скретч-карта світу Подобається подорожувати? Але не можете вибрати, що саме відвідати наступними вихідними. Тоді, скетч-карта світу створена спеціально для вас. Користуючись звичайною монеткою, ви зможете стирати покриття тієї країні, прекрасно територію якої вже відвідали. Ці місця на плакаті будуть сяяти яскравими фарбами, на відміну від сірих територій, в які вам ще належить завітати.

Подібна мапа може також стати і хорошим подарунком вашим знайомим. А для декого навіть і стимулом для початку незабутніх подорожей, які завершаться лише після того як всі місця на карті залишаться відкритими. Звичайно, подібного авантюриста буде важко знайти, але стерти на мапі хоча б декілька країн під силу кожному. Замовити її можна на сайті tripmap.com.ua.

Карта неймовірно мотивує до наступних подорожей. Одного разу зітерши країну з її поверхні і побачивши яскравий колір, ви вже не зможете зупинитися. Вам захочеться відкрити все більше і більше держав, так, щоб уся поверхня мапи мала не бронзовий відтінок, як спочатку, а сяяла різними кольорами.

Мапа може стати неабияким приводом для гордощів. Усі, хто помітить цей цікавий аксесуар на стіні вашого будинку чи квартири, неодмінно зацікавиться його походженням. А якщо у вас є друзі, що також маю пристрасть до подорожей, то карта може навіть стати справжнім полем битви, на якому ви з радістю позмагаєтесь з товаришами в тому, хто з вас, скажімо, за рік відвідаю більше країн і відмітить це, стерши місця на мапі.

Скретч-карта світу

Що стосується самого товару, то мапа має достатньо великий розмір – 82 на 58 см. Це дозволяє розмістити її на стіні навіть як елемент домашнього інтер’єру. Також, у вас не повинно виникнути жодних проблем з розумінням написаного на мапі, оскільки карта повністю русифікована. А найповніша і найдетальніша поверхня дасть змогу швидко і точно знаходити необхідні країни і міста.

Для того, щоб придбати дану річ, вам не знадобиться годинами блукати канцелярськими магазинами. На сайті tripmap.com.ua можна не лише її купити, але і оформити доставку прямісінько додому. Приємним стане також і той факт, що доставка мапи не тільки в Києві, але і по території усієї крани абсолютно безплатна. Вона здійснюється кур’єрською службою «Нової Пошти» усього за декілька днів після офіційного оформлення покупки на сайті продавця. Оплата продукції здійснюється безпосередньо після отримання товару в будь-якому із відділень кур’єрської служби без усілякої комісії.