Чавунна сковорідка. Як її почистити від нагару?

Чавунна сковорідка

Чавунна сковорідкаДля тих, хто не може розлучитися з чавунними сковорідками, будуть цікаві деякі ради, наприклад, як чистити такий посуд. У тому випадку, якщо сковорідка не занадто забруднена, то варто тільки залити її теплою солоною водою з додаванням оцту.

При сильному забрудненні сковорідку необхідно залити окропом дати їй добре відмокнути, а потім протерти сіллю і вимити з миючим засобом. Дуже складно вичистити зовнішню сторону сковороди, оскільки на ній залишається нагар. Якщо ваша сковорідка була досить старою, то простіше купити нову profit-torg.org.ua/skovorodki-chugunnie.html в магазині. В іншому випадку нагад можна прибрати за допомогою спеціальних засобів. Але якщо їх немає під рукою, спробуйте це зробити, скориставшись перевіреними підручними засобами.

Наприклад, почорніла чавунна сковорода дуже добре оновитися, якщо ви змішаєте соду (500г) з двома бульбашками канцелярського клею. До цієї суміші необхідно додати цілий шматок мила господарського, який потрібно дрібно натерти на терці. Цей склад розвести водою так, щоб сковорідка була повністю покрита.

Кип’ятити необхідно упродовж двох-трьох годин. Потім сковорідку гарненько промити, використовуючи жорстку щітку і губку. Можна застосувати і такий способ: деякий час сковорідку прожарити на плиті або в духовці. При дуже високій температурі із сковорідки увесь нагар відпаде пластівцями і вона буде як нова.