Skoda Rapid (2013)

Skoda Rapid (2013)

Skoda Rapid (2013)Skoda Rapid завжди був сімейним автомобілем, який займає нішу між Fabia і Octavia. Оновлена версія ще більше підтверджує це завдяки деяким удосконаленням. У Європі поставлятимуться всього два турбодизельных двигуна об’ємом 1,6 літра: 90 і 105 л.с. Двигун потужність в 105 сил має деяку загальмованість на низьких оборотах і більш потужний на високих.

Максимальна швидкість автомобіля – 194 км/год, а розгін від 0 до 100 за 9,6 секунд. Завдяки системі вприскування Common Rail, витрата палива складає 7 л/100 км в міському циклі і 6л/100 км в заміському. Обидва двигуни дуже економічні і підходять для невеликих сімейних подорожей.

Великим мінусом є жорстка підвіска через яку люди, що сидять в машині, а особливо задні пасажири, випробовуватимуть неприємне трясіння на вибоїнах. Усередині дуже просторо, приладова панель виконана з жорсткого, але приємного пластика, усі єлементи управління розташовані так, щоб водієві було зручно ними користуватися.

Через збільшення простору салону для пасажирів позаду стало набагато більше місця, але все таки втрьох буде тіснувато. Також в авто є великі п’яті двері, та широкий отвір в нижній частині і об’єм багажника в 550 літрів дозволять вам перевозити досить великі вантажі. Основні конкуренти: Peugeot 301, Opel Astra Sedan і Citroen C – Elysee.

Если в вашем автомобиле дизельный мотор, тогда обращайтесь в Бош Авто Сервис http://bcs.avers-c.com.ua/remont_dvigatelej.html ведь диагностика подобный двигателей, как и их ремонт, процесс очень сложный, требующих квалифицированных знаний.