Що входить до складу шампуню?

Шампунь

Шампунь – косметичний засіб, який можна зустріти в кожному будинку. Але як часто ми звертаємо увагу на склад шампуню? Багато людей читають лише рекламний напис на лицьовій стороні флакона. Але може варто навчитися читати склади шампунів? Такі знання будуть зовсім не зайвими.

Якщо виробник анонсує шампунь як засіб проти лупи, то в складі обов’язково має бути октопірокс. Октопірокс – це з’єднання сірки, яке бореться з грибками, що викликають утворення лупи. Октопірокс здатний ще деякий час після миття захищати волос і шкіру голови від грибків. Проте для повного позбавлення від лупи ця хімічна сполука занадто слабка.

Для тих, хто шукає шампуні для ослабленого волосся, треба вибирати засоби, до складу яких обов’язково входять кераміди. Кераміди по своїй будові і властивостям схожі з кератином – речовиною, яка і робить волосся сильним і блискучим. Кераміди є своєрідним клеєм, який сполучає лусочки волоса.

Для власниць сухого волосся необхідно вибирати шампуні, до складу яких входить олія жожоба. Ця олія є дивовижним зволожуючим засобом. Після застосування шампуню з олією жожоба волосся стає гладким і придбаває здоровий блиск.

Ще одним натуральним і дуже ефективним засобом є протеїни шовку. З їх допомогою можна зробити волосся гладшим.

В основному виробники таких косметичних засобів, як шампуні, не зупиняються тільки на одному основному інгредієнті. Сьогодні випускаються шампуні, які борються і з лупою, і зволожують, і роблять волосся об’ємнішим і шовковистішим.

P.S. Сейчас даже существуют специальные шампуни, которые могут покрасить волосы. Это так называемый оттеночный шампунь который выпускает Лореаль. Он делает цвет окрашенных волос ярким.