В Одесі знайшли один з найцінніших скарбів світу

Одеса

ОдесаНещодавно група археологів оприлюднила дані, щодо знайденого скарбу під Одесою. Експерти оцінюють скарб на суму не менш ніж п’ять мільйонів американських доларів. Коштовності датуються п’ятим століттям. Цікаво, що колекція знайдених скарбів повністю зникла.

Серед знайдених скарбів було золото, срібло та дорогоцінні камені. Археологи повідомляють, що скарб знаходився на одному з берегів озера Ялпуг, котре знаходиться в Одеській області, не далеко від кордону з Румунією. Деякі археологи вважають, що ці скарби належали легендарному ватажку гунів – Аттілі або одному з його синів.

Вчені запевняють, що такі ювелірні вироби, котрі знайшли на березі озера, вироблялися тільки у Константинополі. Саме такими прикрасами розплачувалися з гунами за їх військову службу або як відкуп від набігів. Проте інші вчені вважають, що знайдений скарб ніякого відношення до Аттіли не має.

P.S. Самое важное сокровище на кухне это, наверное, холодильник – без него сложно представить кухню, на сайте http://ремонт-холодильника.com.ua вы можете заказать его ремонт если вдруг в процессе эксплуатации что-то сломалось.