Автомобіль Audi TT може отримати сімейну модифікацію

Сімейна Audi TT

Сімейна Audi TTУ Audi вирішили запланувати розширення лінії сім’ї моделей ТТ, хоча ця лінія вже пропонує моделі в кузовах купе і кабріолет, вона все ж буде розширена. Оскільки зараз заговорили про те, що незабаром може з’явитися деяка сімейна модифікація. Про це розказує видання Autocar, яке у свою чергу робить посилання на Ульриха Хакенберга.

Адже відомо, що в Audi вирішили випустити відразу 11 нових моделей найближчими роками, що допоможе збільшити лінію цієї компанії до 60 автомобілів.

Хоча на сьогодні детальну інформацію про нові можливі модифікації моделі ТТ, ще не пропонують. Але є припущення, що сімейною моделлю може стати автомобіль створений в кузові седан або ж фастбек, при цьому ця новинка зможе стати конкурентом, для автомобіля Mercedes – Benz CLA.

Але зараз, ще не ясно на основі чого можуть збирати цю модель, але є припущення, що – це може бути розтягнута платформа поточного купе або ж модульна платформа MQB, яку вже використали, для створення моделей Audi A3 і Volkswagen Golf з їх останніх поколінь.

Відмітимо, що нове покоління моделі ТТ з’явиться для показу на автосалоні Женева 2014. Основа цієї моделі створюється із застосуванням просторової рами Audi Space Frame, яку створюють із сталі, а також і з алюмінію. Але відомо, що частину кузовних панелей цього купе виготовляють з дуже легких металів, що приводить до помітного зменшення маси цієї новинки, адже маса падає на 50 кг, якщо порівнювати з попередником. До речі якщо ви бажаєте знайти необхідні товари для своєї машини то автомагазин Avtofishki залюбки вам в цьому допоможе.

Спершу цей автомобіль пропонуватиметься лише з частиною доступних агрегатів, при цьому найпотужнішим агрегатом з тих, що будуть доступні відразу, від початку продажів називають 310-сильний турбо-агрегат з чотирма циліндрами, який пропонується, для версії TTS. На основі цього агрегату цей автомобіль з двома дверима може брати першу сотню від початку старту за 4,7 секунди.