Сільський туризм

Сільський туризм

Сільський туризмЗелений туризм зародився в Ельзасі на півдні Франції  на початку 50-х років 20 століття. Багато сільських господарств у той час ставали збитковими. Щоб запобігти міграції фермерів до міст уряд Франції  запропонував організовувати на фермах умови для прийняття туристів. Вже в 70 роках сільськогосподарський туризм став окремим видом туризму. 

Зараз, за статистичними даними, 35% жителів Євросоюзу віддають перевагу такому виду туризма. Основними перевагами такого відпочинку є можливість залишити на короткий час місто з його напруженим графіком та шумом і поєднатися з матінкою природою. Багато європейців поєднують свій відпочинок з активними подорожами.

В Австрії, Англії, Німеччині, Іспанії та Італії також є популярним сільський туризм. Зараз цей вид відпочинку приносить до державної скарбниці Франції до 4 млрд.дол. прибутку в рік.

В ЄС визнали, що працевлаштування селянина в сільській місцевості у 20 разів дешевше, ніж його облаштування у місті. І тому у 1992 році було проведено ряд реформ на шляху до розвитку сільського туризму. Уряд почав виділяти кошти на будівництво доріг та розвиток інфраструктури. Також було підраховано, що одне ліжко-місце в рік приносить доходу, як фермеру одна корова.

Э три види сільського туризму – це «зелений», екологічний та агротуризм. «Зелений» туризм – це відпочинок від одного до двох днів зі збором ягід, трав, грибів, або відпочинок на пляжі і т.д. Є туристи, що бажають просто спостерігати за природою. Цей вид відпочинку називається екологічним туризмом. Якщо Ви бажаєте приторкнутися до життя сільського жителя, то для Вас агротуризм, що включає в себе участь у зборі ягід, фруктів, овочів, догляд за свійськими тваринами.

Свій будинок, що пристосований для приймання відвідувачів, селяни можуть повністю, або частково здавати городянам на час їхньої відпустки. Відпочиваючий забезпечується не лише смачними та корисними сільськими продуктами, а й знайомиться з місцевими пам’ятками. Основною перевагою такого відпочинку є його вартість. Це значно дешевше, ніж поїздка на море чи за кордон. Сільський туризм – це відпочинок для міських жителів, що не можуть дозволити собі більш дорогий відпочинок та іноземців, які полюбляють екзотичний відпочинок та прагнуть глибше пізнати життя пересічного українця.

P.S. Если у вас есть свой загородный дом то такое устройство как насос вибрационный станет просто незаменимым в хозяйстве. Он используется не только для возможной откачки воды из погреба или подвала, но и при водоснабжении дома.