Шибеники або «Пора зірвати дах?..)»

ШИБЕНИКИ

«Дах над головою зазвичай не дозволяє рости»

Станіслав Єжи Лєц

Різні рамки і стереотипи сковують нас буквально по руках і ногах. Дехто піддається їхньому впливу, дехто обирає антиконфорний шлях і воліє іти ним до переможного кінця. Перед такою дилемою насправді опиняється кожен із нас, однак далеко не кожен здатен реально оцінити ситуацію.

Я вважаю це проблемою, оскільки  чимало людей втрачають можливості вдосконалення і подальшої самореалізації банально через те, що в них недостатньо хтось повірив, скувавши їх у певні рамки. А ті бідні повелися, не противились і в результаті отримали псевдобажане. Псевдо – бо той вирішальний вибір хтось здійснив замість них.

Зважаючи на цілковиту навалу проблем у житті сучасної людини, цілком логічною є порада бути реалістом. Однак часто-густо наш реалізм набуває такого спотворення, що сприяє розвитку комплексу неповноцінності. А це, мабуть, найгірше, що може бути.

Тому доля образності і творчого волелюбства ніколи не завадить!

До прикладу згадаймо, як натхненно співалося у мультику «Бременські музики»:

«Наша крыша – небо голубое, наше счастье – жить такой судьбою».

ШИБЕНИКИ

Пам’ятайте, друзі, як би вас не пригнічували, який би дах над вами не встановлювали, у ваших душах завжди криється потаємна сила, яка змусить вас гордо підняти обличчя і з тріумфальною посмішкою зірвати дах! Саме так, зірвати дах…)

Ми з Тобою як одна карикатура.

Нам не живетья тихо та «як всі».

Строката склалася така структура.

І маневруємо з площин і на осі…

Шибеники. Що тут ще додати?

Вічний пошук і жага пригод.

Цей потік не хочу припиняти.

Ця жага – найкраща з нагород!

 ШИБЕНИКИ2

Юна радикальна нонконформістка. Моя честь -- моя вірність. Моє гасло: "Живи! Борись! Перемагай!"