Як схуднути під час відпустки

Як схуднути

Як схуднутиЩаслива пора літніх відпусток як не можна краще стимулює нас на вдосконалення свого тіла. Ще б пак! Саме час красуватися в коротких напівпрозорих платтячках, міні-спідницях та улюблених обтягуючих джинсах, не кажучи вже про купальники. І ось, подивившись на свою фігуру прискіпливим поглядом, ми вивчаемо як схуднути швидко і приймаємо нещадні для кілограмів заходи у вигляді тренажерного залу і дієти. Досягнувши бажаного результату, ми, нарешті, вирушаємо в довгоочікувану відпустку. Однак, повернувшись з відпочинку, стає ясно, що всі старання були марними – сантиметри повернулися назад, причому з лишком. І чудові враження від поїздки враз випаровуються.

Щоб Вам не загрожувала настільки неприємна ситуація, дотримуйтесь на відпочинку кілька простих правил:

1. Плануємо харчування. Визначте заздалегідь число прийомів їжі за добу, і, бажано, дотримуйтесь розкладу. Ідеальний варіант – невеликі порції з інтервалом у часі 2-4 години. Цей режим допомагає поліпшити травні процеси, а отже, кількість ненависних жирових відкладень знизиться до мінімуму. Пам’ятайте, що користуючись маленькими тарілками, Ви з’їсте скромні порції їжі і швидше відчуєте насичення. Не накидайтесь на екзотичні страви, які, переважно, готуються з додаванням величезної кількості жиру та спецій. Віддавайте перевагу морепродуктам, нежирним відварним, тушкованим або запеченим стравам.

2. Правильна їжа. Тут все зрозуміло – жирні гамбургери, хот-доги, чіпси, газовані напої та інші породження фаст-фудів, для Вас під забороною. Загалом-то, невелика втрата. Ви тільки подивіться, скільки навколо корисних продуктів – овочів, фруктів, натуральних соків!

3. Правильні напої. Морозиво та алкогольні напої багаті на вуглеводи, тому постарайтеся обмежувати себе.

4. Вода. Намагайтеся щодня випивати мінімум 2л мінеральної води.

І, звичайно, побільше плавайте, адже плавання – це ідеальний фитнес з великими енерговитратами. Прислухаючись до цих нехитрих порад, Ви повернетеся з відпустки засмаглою, відпочившою і помітно стрункiшою. Нехай подружки позаздрять!