Як вибрати штори в спальню

штори в спальню

штори в спальнюКожна людина хоче себе відчувати затишно у своєму домі. Знати, що повертається не просто в приміщення для ночівлі, а туди, де хочеться бачити “свій” світ. Щоб добитися бажаних результатів, треба просто озирнутися у себе в житлі, і особливо в спальні, де протікає велика частина нашого часу. Подивіться, що може надати інтер’єру особливу родзинку. Одним з таких варіантів можуть стати штори. Так-так, саме штори грають вирішальну роль у формуванні домашнього затишку.

Отже, чи є правила підбору штор? В принципі немає, але є ваш смак і бажання бачити щось неповторне. Головне, наслідувати декілька моментів: штори не мають бути занадто яскравими, щоб швидко не набриднути, і завжди виділятися на тлі шпалер. Як жінка накладаючи макіяж, дотримується градації тональності, так і дизайн штор будучи своєрідним макіяжем приховує недоліки вікон і підкреслює принади вашої спальні. Ринок рясніє кількістю пропозицій, залишається тільки врахувати особливості вашого житла.

Де встає сонце? Чи подобається вам залита з ранку сонячним світлом спальня або прийнятніше романтичний сутінок? Від цього залежить наскільки щільною або тонкою має бути тканина, з якої зроблені штори. Щільність також створює враження “ваги”: штори можуть здаватися важкими, закриваючими вікна “воротами”, або “повітряними” такими, що ледве закривають вас від зовнішнього світу.

Необхідно врахувати загальну обстановку в кімнаті, щоб підібрати не лише форми і якість, але і кольори. Адже штори не просто закривають вікна, а створюють разом з шпалерами і меблями цілісний дизайн. Все повинно служити для релаксації і відпочинку. Якщо навіть удома не виходить розслабитися, то поступово накопичиться горезвісна хронічна втома, що веде до дуже неприємних наслідків.

Краще всього зупинитися на натуральних матеріалах. Гобелен, льон, бавовна, шовк – безпечні для здоров’я тканини, до того ж приємні на дотик і “дихаючі”.

Штори – не лише деталь дизайну вашої спальні, ще це інструмент підняття свого настрою. Якщо проста перестановка може прогнати нудьгу, то зміна забарвлення вікна міняє увесь настрій в кімнаті. Можна міняти штори при настанні чергової пори року або свята. Загалом, вибір за вами!