Як правильно вибрати шпалери для кімнати

шпалери для кімнати

При виборі шпалер або фарби для кімнати важливим чинником є колір. Саме він визначає настрій в приміщенні. Кожен по-різному впливає на психіку, тому для дитячої, спальні, залу і інших приміщень у будинку бажано підібрати правильний колір щоб уникнути агресивності дитини або частих сварок в ложі для двох.

Розпочнемо з коридору як з найпершого, на що дивишся при вході. Якщо ви не можете сконцентруватися на домашніх справах, то рекомендується виконати коридор в сірому кольорі, оскільки сірий – батько нейтральності і ви зможете спокійно розібратися в порядку ваших домашніх планів.

Далі, звичайно ж, дитяча. Який батько не бажає добра дитині і, природно, собі? Адже куди простіше прибрати кімнату від пари книжок і декількох дрібниць, чим, вивергаючи лайки, намагатися відновити те, що колись мало форму і цілісність. Діти за природою своїй надзвичайно рухливі і батьки прекрасно знають, що якщо дитятко розігралося, то зупинити його зовсім непросто. Саме з цих причин психологи рекомендують заспокійливі зелений і блакитний кольори в дитячу. Це стосується іграшок і меблів дитини.

Спальня… Місце для ваших тіл і, звичайно, душ. Тут панують спокій і гармонія. Якщо хочете по-дорослому зайнятися коханням і побачити свого партнера в ролі справжнього жеребця, то вам потрібна червона спальня. Мало того, що це колір, який збуджує сенсорні почуття, так він ще і на підсвідомому рівні дуже подобається усім чоловікам.

У більшості квартир розміри кухні залишають бажати кращого. Розглянемо два найбільш відповідних варіанту:

  1. Бракує відчуття затишку на кухні? Сміливо вибирайте жовтий колір! Він подвоює доброзичливість і почуття задоволення.
  2. Якщо будь-який похід на кухню супроводжується думками типу: “Знову чистити, варити, смажити” і не приносить ніякого задоволення, то вам потрібний м’який блакитний або сірий. Ці кольори упорядковують ваш мозок з емоціями на додаток.

І, нарешті, зал. Це нейтральна кімната. Вона для хазяїв і гостей, дорослих і дітей, чоловіків і жінок. Швидше за все, підійде нейтральний для сприйняття м’який теплий бежевий. Не дивлячись на все це пам’ятаєте, що не так важливий колір стін як тепло домівки.

P.S. Кроме стен и обоев важным вопросом является мебель. Ее нужно выбирать по ситуации, так например детские комнаты для двоих детей содержат в себе разные варианты организации спальных мест для малышей.