Премія “The Shorty Awards”: інтернет-залежність тепер заохочують грошовими преміями

The Shorty Awards

The Shorty Awards – нагорода, покликана виділити найактивніших користувачів Twitter, Facebook, YouTube, які в онлайновому режимі створили найбільше записів на своїх сторінках.

 

Перша церемонія The Shorty Awards відбулася в лютому 2009 року. Тоді за свої коментарі та записи в блогах користувачі Twitter удостоїлися звання “творців найбільшого контенту” та протягом The Shorty Night (так називають вечір церемонії) мали змогу поспілкуватися із запрошеними зірками.

The Shorty Awards

Крім того, якщо ви думаєте, що отримати визнання так важко, досить просто проглянути список номінацій. Їхня різноплановість дозволить будь-кому претендувати на перемогу: від категорій “реклама” та “журналістика” до розряду “фріки” та “харчування”. Головне – вести активні дискусії, пропагувати та виступати з пропозиціями на “призову” тему в рамках Інтернет-мереж.

Фіналісти кожної категорії визначаються всенародним голосуванням і отримують статуетку зі званням Shorty Vox Populi (Вибір громадської думки).  Пізніше, серед цих щасливчиків розігрується премія від спеціально створеної Академії Наук Малого Слова (Academy of Short Form Arts & Sciences), яка вже виражається в грошовій формі. Як бачимо, в американців все з розмахом.

Корі Букер, засновник премії: “Наша “The Shorty Awards” є своєрідним аналогом Голлівудського “Оскара”. Актори отримують золоту статуетку за свій артистичний талант, а твіттеряни за своє вміння самостверджуватися та гарно висловлювати свої думки”

The Shorty Awards

Але творці проекту подумали і про небагатослівних користувачів. Якщо ваш талант красномовства поступається вашому вмінню фотографувати – це не проблема. Автори найкращих історично значущих світлин будуть нагороджені премією “Real-Time Photo of the Year”. Єдина вимога: фото мають бути не постановочними, нести у собі якусь історичну цінність, здатну змінити погляд на зазняті події. Премія також грошова.

Цього року вам вже навряд чи вдасться взяти участь у цьому конкурсі – часу обмаль. Нагородження активістів відбудеться в кінці березня 2012 року в Нью-Йорку.

P.S. Наверное первый в интернет магазин фокусов и иллюзий представляет новичкам фигасебе обучение фокусам – если вы решите заняться этим делом, то нужно грамотно подобрать фокусы и составить программу.