Виставка авторської ляльки та сучасного мистецтва «Чотири сезони». Весна. Сhocolate Symphony

Виставка авторської ляльки та сучасного мистецтва «Чотири сезони». Весна. Сhocolate Symphony

З 13 лютого до 14 березня  Музей «Духовні скарби України», вул. Десятинна, 12.

Сотні робіт найвідоміших майстрів і художників з міжнародними іменами на місяць оселилися в одному просторі. Авторська, колекційна, текстильна та ігрова лялька, живопис і графіка, флористика… Яскраві зразки декоративно-прикладного майстерності: вишивка, гобелени, художнє скло, кераміка, вітраж, приклади дизайнерських інтер’єрних рішень. Центр тяжіння виставки – двохметровий ляльковий будинок з терасою, побудований спеціально для проекту.

Виставка авторської ляльки та сучасного мистецтва «Чотири сезони». Весна. Сhocolate Symphony

ВЕСНА – ЦЕЙ ЧАС МРІЙ! Кожна авторська лялька – це мрія, втілена в прекрасному образі, як і будь-який витвір мистецтва. Неповторна колекція фантазій, частинка яких назавжди залишиться з вами. Тому кожна виставка авторської ляльки та іграшки – завжди незабутня подія.

 «Шоколадна симфонія» – не просто виставка. А вдалий симбіоз «музейного» і «фестивального» форматів. У «музейні дні» цінителі авторської ляльки та сучасного мистецтва можуть спокійно споглядати експонати. А в «фестивальні дні» – у вихідні та свята – гості беруть участь у майстер-класах від кращих майстрів, мають унікальну можливість особисто поспілкуватися з авторами прекрасних творінь, придбати роботи і сувеніри, подивитися шоу-програми. 14 лютого – День лицарства зі справжнім турніром та історичними костюмами, щонеділі – концерти класичної музики, спеціальна програма, присвячена 8 березня, лотереї з подарунками від партнерів проекту. Багато уваги приділено маленьким гостям виставки – безкоштовна плей-зона, майстер-класи та сюрпризи. А 28 лютого та 1 березня – благодійні «Дитячі Дні» з безкоштовним входом для дітей і знижкою для батьків, безліччю сюрпризів, заходами та подарунками для дітей-сиріт, дітей-переселенців із зони АТО.

ВЕСНА. СHOCOLATE SYMPHONY – це 30 днів для пробудження емоцій, 20 днів краси, споглядання і енергообміну з талановитими творами, 10 фестивально-яскравих днів, насичених подіями для різної аудиторії.

Час роботи: щодня з 11-00 до 19-30, з 13 лютого до 14 березня, без вихідних.

З питань акредитації або інтерв’ю з учасниками: 067770 07 57, 050 800 59 03 (Оксана Шевченко, медіа-координатор)   art.minus4@gmail.com