Про джерела шлюбного шовінізму

шлюбный шовінізм

шлюбный шовінізмУ наш час рівноправних стосунків  між чоловіком і жінкою не важливо хто із подружжя стане ініціатором розлучення. Якщо, звісно, до цього дійде ваша персональна «лав сторі». Але були часи, коли про таку «рівність» годі було й мріяти.

Ще у другому  тисячолітті  до нашої ери у Стародавньому Китаї та деяких інших країнах Сходу право на розлучення мали лише чоловіки. Причому дружині вони вибачали і бездітність (протягом восьми років), і навіть нездатність народити сина (у цьому випадку  термін шлюбу продовжувався до 11 років). А от за сварливий характер і лайку виганяли – без жалю і одразу.

Між іншим, за даними соціологічних опитувань, сучасні чоловіки саме цю ваду ставлять на одне з перших місць серед причин розлучень. Отож, жінкам, які не хочуть, щоб їхні  чоловіки знайшли собі інших – «німіших», слід інколи і притримати язичка за зубами.

Та якщо стародавні китайці ще зберігали певну лояльність і розлучалися зі своїми дружинами, як правило, тільки з серйозних причин: зраду, неслухняність або пліткарство, – то у Туреччині з нашою посестрою довго не панькалися: відкрила обличчя якомусь красеню на вулиці – і шлюб анулюється негайно. І спробуй довести потім, що там чадру вітром здуло чи зачепилася вона за гаманець джентльмена, що проходив неподалік.

В Єгипті, наприклад, шлюбний контракт і досі інколи втрачає силу, якщо молода не засвідчила своєї дівочої цнотливості. Нещасну «нечесну» можуть навіть убити.

Отже, жінки, пам’ятайте: з давніх часів змінилися тільки закони та звичаї, а людська сутність – ні. Тому чоловік, як і тисячі років тому, – це завжди слідчий, прокурор і громадський обвинувач в одній особі. А от адвокатом він буває лише у двох випадках: коли ви розповідаєте йому, якими негідниками були всі чоловіки, що залишили вас. І коли він розповідає, який янгол, на відміну від вас, його матуся.

Тож на це треба зважати, коли вас щось дратує у поведінці вашого чоловіка. Можливо, він і не думав вас образити, і вам не слід звертати увагу на поодинокі прояви чоловічого шовінізму. Просто він – чоловік, і саме зараз попри усі нашарування тисячолітніх звичаїв і виховання у ньому проглянула природна чоловіча сутність. Це не добре і не погано – просто так воно є.

P.S. Телепроект Дом-2 идет уже чуть ли не 10 лет и за все это время его аудитория лишь увеличивалась. Девушек хлебом не корми но дай посмотреть дом 2 свежие серии где их ожидают новые интриги, любовные истории и отношения.